lütfen yol gösterin

E

EU1

Ziyaretçi
:1no2: meltem hanım son gunlerde öğle çok sıkılıyorum kii hayattn hiç zewk almıyorum yuzum surekli asık we ben böğle olmak istemiorum nedensiz yere ağlamalar aklımda bazı sorunlar wardı ama ama zaman herşeyi geçirir diorum korkularım fazlaısyla çok ne ewde tak başıma kalabilorum nede kalabalık biryere tek başıma durabiliroum çıldurıyorum sankii beö böğle olmak istemiorumm daha önce psikiyatriye gidiordum aama 2yıldır bi bpoblemim yoktu ilaç kullanmıyorum bu halimle cewramdekileri we eşimi ço uzuyorum böğle olunca daha çok kırıyorum sanki tek kalmışım dunyada oysa beni sewen eşim we ailem war ama ben budurumda onların farkına waramıyorum ne yapmam gerekiyor ilançmı almam lazım mutsuz olmak istemiorum ölmekistiorum bazen ama çok korkuyorum ben artık korkmak istemiorum lütfen baana yardım edin

Merhaba Canan Hanım, yazdıklarınız yüksek bir depresyonu çağrıştırıyor. Sizi muayene etmeden teşhis koymak mümkün olmadığı için, lütfen yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurun ve gerekli tedavi oluşsun.
Sağlıkla kalın,

X