Lütfen yazın gebelik testleri

anonimbuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
54
8
22
Kızçelerrrr lütfen yardım. Ben adetimden bir hafta önce öylesine test yapmıştım innovito markalı bunlarda çok hassas testlermiş neyse işte dünde evde gebelik test yok diye ovülasyon yaptım iki çizgi de koyu olunca şüphelendim ve buradaki arkadaşlarda git test al dedi eczaneden artımed test aldım ve negatif çıktı. Daha sonra konuları okurken bir arkadaşımızın başına benimle aynı durum gelmiş innovito testiyle yapmış bir hafta önce silik çıkmış sonra Artımed erken gebelik yapmış negatif çıkmış ve daha sonra kan verince gebe olduğunu öğrenmiş. Var mı bu şekil tecrübeleriniz yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Buraya ilk innovito testimi ekliyorum (hırpalanmış olan ahahahwh çok elledimde ) diğerini de ekliyorum bir de yaptığım ovülasyon ekliyorum (çift çizgi olan )

Eklentiler

• IMG_9486.jpeg
    IMG_9486.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_9458.jpeg
    IMG_9458.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 109
Kızçelerrrr lütfen yardım. Ben adetimden bir hafta önce öylesine test yapmıştım innovito markalı bunlarda çok hassas testlermiş neyse işte dünde evde gebelik test yok diye ovülasyon yaptım iki çizgi de koyu olunca şüphelendim ve buradaki arkadaşlarda git test al dedi eczaneden artımed test aldım ve negatif çıktı. Daha sonra konuları okurken bir arkadaşımızın başına benimle aynı durum gelmiş innovito testiyle yapmış bir hafta önce silik çıkmış sonra Artımed erken gebelik yapmış negatif çıkmış ve daha sonra kan verince gebe olduğunu öğrenmiş. Var mı bu şekil tecrübeleriniz yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Buraya ilk innovito testimi ekliyorum (hırpalanmış olan ahahahwh çok elledimde ) diğerini de ekliyorum bir de yaptığım ovülasyon ekliyorum (çift çizgi olan )
Valla canım benimde adetime 9 gün vardı işte evde innotivanın gebelik testi vardı meraktan yaptım biraz belirtilerim vardı hafif silik çıktı. Şok oldum ilk 7 dakikada çıktı bide. Bugün 8 gün kaldı adete. Çarşıya indim bi prodictor erken gebelik birde artimet aldım. Prodictor de hafif silik bi çizgi çıkardı ama artimed varla yok arası fotoğraflarda bile belli olmuyor bişey var gibi ama yok gibi de bi tuhaf. Bende aynı durumdayım sonuç ne çok merak ediyorum bizi anca kan testleri paklar

Valla canım benimde adetime 9 gün vardı işte evde innotivanın gebelik testi vardı meraktan yaptım biraz belirtilerim vardı hafif silik çıktı. Şok oldum ilk 7 dakikada çıktı bide. Bugün 8 gün kaldı adete. Çarşıya indim bi prodictor erken gebelik birde artimet aldım. Prodictor de hafif silik bi çizgi çıkardı ama artimed varla yok arası fotoğraflarda bile belli olmuyor bişey var gibi ama yok gibi de bi tuhaf. Bende aynı durumdayım sonuç ne çok merak ediyorum bizi anca kan testleri

Merhaba arkadaşlar adetim geçen hafta çarşamba bitti benim ama karnımdaki şişkinlik kasık batması falan bitmedi dün şüphelendim bu durumdan geçmeyince test aldım bu sabah yaptım testi beklettim çok silik bir çizgi çıktı anlamadım ben mi yanılıyorum algıda seçicilik yapıyorum bilemedim böyle bir hamilelik durumu olur mu yaşayan var mı ya da bilgilendirebilir misiniz ?

X