lütfen yardımmmm

aurora_91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012
968
24
merhabalar 21 yaşındayım ve 10-15 kilo aldım 1 ayda ve inanılmaz çatlaklarım oluştu şu an hepsi kırmızı acaba jojoba ya da yosun yağı sürsem geçer mi:KK5:

merhabalar 21 yaşındayım ve 10-15 kilo aldım 1 ayda ve inanılmaz çatlaklarım oluştu şu an hepsi kırmızı acaba jojoba ya da yosun yağı sürsem geçer mi:KK5:

Ciddi misiniz:KK53: 1 ayda bu kadar kilo nasıl alınır inanılır gibi değil. Bence yağlardan önce bir dahiliye uzmanına görünün. Hiç normal değil. Tabi eğer bile bile çok fazla yiyip almadıysanız.

antidepresan ve de demir ilacı kullanıyordum bunlarda inanılmaz derecede iştah açtı zaten 3-4 aydır da regli olamayınca sonuçlar bu hale geldi ama napcam bilmiyorum zaten bi beslenme uzmanına gideğim fakat çatlaklarım büyük sorun:KK43:

ender saraçın portakal yağıyla falan hazırlanan bi karışımı var çatlak ve selülitler için. portakal yağı alıp başlıycam nette bulabilirsin sanırım. bi denemende fayda var. üzüldüm ya kötü olmuş.

ender saraçın portakal yağıyla falan hazırlanan bi karışımı var çatlak ve selülitler için. portakal yağı alıp başlıycam nette bulabilirsin sanırım. bi denemende fayda var. üzüldüm ya kötü olmuş.

teşekkür ederim. bi onu araştraym yoksa jojoba ve yosun yağı uygulyacağım :KK5:

X