Aile Planlaması lütfen yardımmm !!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Bayanihayet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2015
16
0
26
1 kasımda erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik o ucunu tutuyordu bunu yaparken boşalma içe giriş olmadı ama zevk suyundan şüpheleniyoruz ucunu da tutuyordu ama içimizde bir şüphe oldu 17.saatte ella hap kullandım adet olmam lazımdı 3 gün önce hala olmadim hamile kalma ihtimalim var mı sizce lütfen desteğinize ihtiyacim var bir hata yaptım gibi kötü hissediyorum kendimi

yok bir şey olmamıştır korkma ama o hap hiç bir işe yaramıyor bilgin olsun canım. boşuna kullanmışsın.

yok ablacım ben evliyim, evliliğimin ilk ayları çocuk istemiyordum kullandım işe yaramadı. ayriyeten kadın doktoruma da sordum bu tür hapların işe yaramadığını söyledi.

Önve şunu bir düzeltelim Ella işe yarıyor ama zamanı geçmeden alınırsa. Tabi Rabbimin ol dediğini engelleyemeyiz o ayrıda. Ben hamile olduğunuzu sanmıyorum. Muhtemelen ella adet düzensizliğine sebep oldu. Sakın tekrar içmeyin. Her şüphede kullanılacak birşey değil o. Hormon dengenizi altüst edersiniz.

4 yıldır beraberiz bir şeyleri ciddileştirmek için okulumun bitmesini bekliyoruz haklısınız ileri gitmemek lazım
Ben de adet düzensizliği yaptığını okudum ama ikna olamadım bir türlü
Ben dediğim gibi 17.saatte içtim

bir şeyler ciddileşmeden kendini tehlikeye atma canım. yoksa olan sana olur, adet de düzensizlik yaptığını da bilmiyorum ama

Böyle bir şey başıma gelince etrafımdaki insanlara anlatamadığım için bir çok siteden forumdan okudum bir ay gecikenler bile olmuş sonra tekrar düzene girmiş hormonları alt üst eden bir ilaçmış ben de kullandıktan sonra öğrendim bir daha bu hapı kullanmam gerekecek bir duruma girmeyeceğim zaten iki haftada resmen bi 5 6 yaş yaşlandım yahu

Okuduklarım beni rahatlatmayınca bizzat burda hesap açtım belki biraz daha rahatlarım diye bu sene sınav senem bir de çok yıprandım gerçekten bir daha asla

Öyle diyorlar ama insan tedirgin olunca en kötüsünü düşünüyor işte
Oran verecek olsanız yüzde kaç sizce ihtimal ?

bak birde sınavın varmış ona odaklanman gerekiyor canım. başka şeyler için daha çok erken, erkekler anlamaz ama senin kendini düşünmen gerekiyor.

X