Lütfen yardımmm!!

ncncn

uykucu şirin :)
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
382
0
Arkadaşlar öncelikle bayramınızı kutlamak istiyorum.
Bayram bayram burda bana yardımcı olabilecek birilerini bulabilir miyim bilmiyorum ama yine de şansımı denemek istiyorum.
normalde 28 günde bir olan ve tamı tamına 5 gün süren adetim bu ay 2 gün gecikti. günler öncesinden de bi kasık ağrısı başladı. daha sonra 1 buçuk gün sürdü ve bitti. şimdi sadece tuvalet kağıdına pembe leke geliyor. kasık ağrım hala devam ediyo, hiç geçmedi.
düşünüyorum bu ay metabolizmamı etkileyecek farklı bişey yaptım mı diye, hayır yapmadım. oruç da tutmadım. sadece 1 ay önce vajinal mantar nedeniyle 2 günlük bi antibiyotik kullanmıştım ama 1 ay önceki ilacın bişey yapacağını düşünmüyorum.
şimdi bu ne ola ki kızlar, bi sorun mu var diye endişeleneyim mi yoksa bi umut mudur sizce bu? bayram olduğu için eczaneler de kapalıdır. bi de kendi kendime havaya girip hayal kırıklığı da yaşamak istemiyorum ama düşünmeden edemiyorum. daha önce böyle bi deneyimi olann varsa bana bi yol gösterebilir mi lütfen :Saruboceq:

yok mu bayanlar bi fikri olan, bana yardımcı olabilecek birileri bilmiyorumkismile

canım benimde adet günüm gelmeden önce aynı adet belirtileri yaşadım kasık ağrısı,göğüs şişliği hatta olsamda rahatlasam dedim adet günü geldiğinde bütün belirtiler gitti...inş hamilesindir nöbetçi eczane yokmu???netten baksan.

yaa var tabi nöbetçi hastane baktım ama, Ankarada yaşadığım ilçe neredeyse bi il kadar olduğu için çok uzakta bi yerde. bi de malum bayram ziyaretleri anca gelebildik eve. acaba diyorum yarın bi özel hastaneye gitsem de kan testi mi yaptırsam, onlar da yapar mı bilmiyorum ki resmi tatil zamanı. yani aslında bi de şu var, boşu boşuna mı hevesleniyorum diyorum. eltime bahsettim bugün , o da ben de o şekilde hamile kalmıştım dedi. kafam çok karışık, offff

buarada hemşerimsin bende ankaralıyım 1sene öncesine kadar orda yaşıyordum:KK70:D ben devlet hastenesine gittim aciline yaptırdım gündüz gittim hatta yaparlar özele para vermene bile gerek yok sonuçta 1 saat sonra çıktı acildeki doktor baktı değere hamilesin dedi hoş biliyordum:KK70:Dacilde tatil yok nasıl olsa

çok teşekkür ederim hemşerim :) yakınımda bi özel hastane var orayı aradım, şimdi bile gelebilirsiniz dedi. ama ben eşimi ayaklandırmak istemiyorum ya bişey yoksa diye. yarın artık bi çaresine bakarız :)

rica ederim:KK70:Dyarını bekle inş gelen bşey olmaz ve güzel haberlerini burdan verirsin....iyi bayramlar

Canım bence yarın ilk iş gıt bi b hgc testi yaptır bizede haber ver ama ben senden umutluyum hadi güzel haberlerini bekliyorum bu arada o antibiyotikten bende kullandım ama gecikme yapmadı hakkında hayırlısı ne işe o olsun canım haberini bekliyorum

Canım bence yarın ilk iş gıt bi b hgc testi yaptır bizede haber ver ama ben senden umutluyum hadi güzel haberlerini bekliyorum bu arada o antibiyotikten bende kullandım ama gecikme yapmadı hakkında hayırlısı ne işe o olsun canım haberini bekliyorum

yaa inşallah dediğin gibidir. :Saruboceq: ilacın geciktirme yapmadığını da duyduğuma ayrıca sevindim :) hayırlısı olsun bakalım.

yaa inşallah dediğin gibidir. :Saruboceq: ilacın geciktirme yapmadığını da duyduğuma ayrıca sevindim :) hayırlısı olsun bakalım.

Hadi bakalım canım inşallah güzel haberlerini alırız senin kullandığın antibiyotikte haftada birtane içilenden mi benim kinin içimde iki tane vardı ve bir hafta ara ile içtim

Hadi bakalım canım inşallah güzel haberlerini alırız senin kullandığın antibiyotikte haftada birtane içilenden mi benim kinin içimde iki tane vardı ve bir hafta ara ile içtim

benimkinin de içinde 2 tane vardı, 2 gün arayla içtim ben de. ama dediğim gibi bi ay önceydi.

benimkinin de içinde 2 tane vardı, 2 gün arayla içtim ben de. ama dediğim gibi bi ay önceydi.

Canım olabilir yaa sonuçta aynı rahatsızlık için olan ilaç neyse ben çıkıyorum yarın akşam nete girince bakarim yazmayı unutma sonucu

aynısı bana oldu bu ay hatta bende konu açmıştım ama bugün yaptırdığım kan testi negatif çıkt, umarım sende güzel haberler vardır...

aynısı bana oldu bu ay hatta bende konu açmıştım ama bugün yaptırdığım kan testi negatif çıkt, umarım sende güzel haberler vardır...

evet ben de bu sabah yaptırdım kan testi. beta hcg 0,24 dediler, yani negatifmiş. ama şikayetleriniz devam ederse bir hafta sonra tekrar yaptırın durum değişebilir dediler. az önce de tuvalet kağıdına kahverengi bi leke geldi!!!! bilmiyorum ki, hepimiz için hayırlısı olsun.

benim değer,m 1 bile diilken nasıl bir hafta sonra değişecek onu da anlamadım:bbo:

canım üzülme sakın olmazsada öbür ay güzel haberlerini verirsin inş...

öyle tabi, hayırlısı olsun. ama şimdi de eşim panik oldu. madem hamile değilsin neden reglin normasl olmadı, neden kasık ağrın geçmiyo diyo söylenip duruyo CADIARZU

evet ben de bu sabah yaptırdım kan testi. beta hcg 0,24 dediler, yani negatifmiş. ama şikayetleriniz devam ederse bir hafta sonra tekrar yaptırın durum değişebilir dediler. az önce de tuvalet kağıdına kahverengi bi leke geldi!!!! bilmiyorum ki, hepimiz için hayırlısı olsun.

aynı eşinin sorduğu soruları ben de kendime sorup duruyorum kafayı yiyecem kafamçokkarıştı işin kötü yanı kanamam bittiğinden beri öyle de çok belirti yaşıyorum ki, akıntımın normaldekinin kat kat fazla olmasından tut, kokulara aşırı hassasiyetim, uyku halime ve yorgunluğuma kadar... çok ümitlenmiştim ama yine olmadı yine olmadı mafoldumben

X