Lütfen yardımcı oluuuun aciiiil ?!!! Erkek arkadaşla ilişki

melekyesil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2023
13
-2
24
erkek arkadaşımla adetim bittikten bir gün sonra sürtünme on sevisme yasadik sadece vajinaya surtundu zevk suyu geldi mi hissetmedim ayrıca gogus uçlarım belim ve sırtım ağrıyor akintimda var kasıklarımda agrida var psikolojik olarak agri mi yoksa gebelik belirtisi mi yardımcı olur musunuz?????

Hamile kalma şansın yok denecek kadar az. Yaşadıklarını psikolojik stres yaparsan adetin gecikir.

:anneadayı: :anneadayı: Hayirli olsun
9FBAD95A-14E3-45CF-A1E5-4F2B1347C698.jpeg

erkek arkadaşımla adetim bittikten bir gün sonra sürtünme on sevisme yasadik sadece vajinaya surtundu zevk suyu geldi mi hissetmedim ayrıca gogus uçlarım belim ve sırtım ağrıyor akintimda var kasıklarımda agrida var psikolojik olarak agri mi yoksa gebelik belirtisi mi yardımcı olur musunuz?????
Önce biyoloji öğren sonra sürtünürsün

Ay konuyu okumadım ama başlık çok itici belirtmek istedim. Dünyanın sonu gelmişte, herkesin derdi buymuşcasına bir başlık olmuş hdjjdjd

Reglimin bittiği gün hamile kalan ben bunu okuyunca biraz kahkaha patlattım vallahi. Gerçi biz sürtünmedik orası ayrı 🤪 Bence hamile değilsiniz ama.

Aynı durumu yaşıyoruz bende korkuyorum çok kendinizi nasıl hissediyorsunuz siz

Aynı durumu yaşıyoruz bende korkuyorum çok kendinizi nasıl hissediyorsunuz siz
Adet günüm yaklaşıyor onu bekliyorum psikolojik olarak olduğunu düşünüyorum bir çok kişide zaten ya dalga geçmiş ya da mümkün olmadığını psikolojik olarak olduğunu söylemiş eğer kafama takip düşünürsem hamilelik belirtilerinin aynısı var ama kafam meşgul olunca düşünmeyince çok iyiyim

Adet günüm yaklaşıyor onu bekliyorum psikolojik olarak olduğunu düşünüyorum bir çok kişide zaten ya dalga geçmiş ya da mümkün olmadığını psikolojik olarak olduğunu söylemiş eğer kafama takip düşünürsem hamilelik belirtilerinin aynısı var ama kafam meşgul olunca düşünmeyince çok iyiyim
Ben de aynı sızın gibi taktım mı bütün belirtileri yaşıyorum takmadım mı iyi ama insan oğlu bir kere hatasında kurban gidicek yeminle ya ben o kadar çok pişmanım ki varta daha benim adetime 2.3 haft falan bar ayın 25-26 gibi olmam lazım 🤦‍♀️

X