LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

yellkell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
28
3
26
Arkadaşlar başıma ilk kez böyle birşey geliyor ve lütfen yargılamayın sadece sizede danışmak istedim korkuyorum 21 nisanda regl olmam lazımdı sancım vardı o gün erkek arkadaşımla sürtünmeler yaşadık elime bir sıvısı geldi ama içime girip girmediğinden emin değilim stres olunca 23 nisanda ella içtim dört saat sonra kanamam geldi dört gün sürdü regl kanamasımı bilmiyorum 15 gün sonra doktora gittim gebe değilsin ama gecikirsen gel dedi mayıs 20 de regl olmam lazımken 7 gün geciktim regl oldum ama başta kahverengi lekeler aktı sonra kanlar geldi o reglimde dört gün sürdü ama ben hala korkuyorum iki gündür sürekli tuvalete çıkıyorum bu sabah su bile içmedim ama tuvalete çıktım kaç kez acaba geç döllenmemi oldum sizce gebemiyim dün geceden beri akıntım var başta sarı geldi şimdiyse normal takvime baktım yumurtlama günümdeymişim ondan akıntım olabilirmiş ama ben korkuyorum internette birçok şey yazıyor kafam karıştı sizlere danışmak istedim

İşte korktuğun için psikojik kendini hamile saniyosun.Vucudunun de dengesi bozuluyor.

Böyle bişey imkansız canım. Regl başlangıcında kahverengi akıntı zaten olur. Psikolojikmen hamile gibi hissediyorsun. Erken gebelik testi yap o kadar kafana takıldıysa ama gebelik yok. Dikkatli ol Bi dahakine canım

Ay ne tatlı dille yazmışsınız mutlu ettiniz beni şuan test alıp yapmayı düşünüyorum ama ne zaman yapabilirim bilmiyorum birdaha böyle sürtünme falanda yok yaşamam ilk ve sondu bu korku bana yetti

Ay ne tatlı dille yazmışsınız mutlu ettiniz beni şuan test alıp yapmayı düşünüyorum ama ne zaman yapabilirim bilmiyorum birdaha böyle sürtünme falanda yok yaşamam ilk ve sondu bu korku bana yetti
Hepimiz gectik o yollardan bilirim o duyguyu. Bende böyle kaçamaklar yaşardım sonra korkardım. Şimdi 5 aylık evliyim. Evlendiğimden beridir deniyorum olmuyordu bu ay hamile kaldım. Eşimle o hallerimizi hatırlayıp gülüyoruz

Yaaaaa adınıza çok sevindim mutluluklar dilerim Hayırlısıyla elinize almak nasip olsun inşallah

O bahsettiğin kahverengi akıntı önceki aydan kalan regl kanı oluyor korkulacak birşey yok hamile değilsin merak etme tamamen psikolojik. Daha dikkatli olun

O bahsettiğin kahverengi akıntı önceki aydan kalan regl kanı oluyor korkulacak birşey yok hamile değilsin merak etme tamamen psikolojik. Daha dikkatli olun
Yarın test alıp yapmak istiyorum bencede değilimdir ama saçma belirtiler var başım ağrıyor üç kez sol kasığımda bi batma hissi oluştu nette hamilelik diyor artık beynim yoruldu test yapmak ve negatif sonucu görmek istiyorum

Belirsizlik strese sokar bence korkmadan yapın test hamile kalmak inan bu kadar kolay olmuyor kendinize eziyet etmeyin

Napsin vücudun daha dile gelip yemin mi etsin hamile olmadığına hamile değilsin canım 4 gün regl olup hamile olmak imkansız birdahakne dikkatli olun doğum kontrol hapı kullan yazz marka kullanablrsin ama tabi sonuçlarına katlanamcagn hiçbir ilişkiye girme tuplerini bağlatanlarn bile hamile kaldgni duyduk.

Birdahaki yok cidden bu korku yeter bana

Kızlarım Paçilerim bizim memlekette kızlara paçi derler herneyse erken gebelik testi yaptım negatif çıktı o kadar korkarak yaptımki bakamadım bile ağladım yaparken ama negatif yarın sabahta ilk idrarla normal gebelik testi yapıcam ah rahatladım neyseki ama bu şüphe öldürdü beni aylardır resmen belirtileri yaşadım o neydi öyle

Oh şükür canım zaten öyle birsey olmaz Dı. Merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…