Lütfen Yardimci Olunnnnnnn

B

bahartan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bahartan
Herkese çok Slm Gecen Ay Bi Baslik Atip Yine Yazmistim Bazi Hamilelik Belirtileri Vardi Ama Sanirim Psikolojikti Ve Adetim Bekledigim Tarihte Geldi Ama 1 Gün Sürdü Normalde 3 Yada 4 Gün Sürer.bu Ayda Tekrar Yumurtlama Dönemlerimde Iliskiye Girdik Gün Asiri Ve Suan Adetime 10 Gün Var Fakat 2 Gündür Kasik Ve Bel Agrim Fazlalasti Acayip Gaz Var Daha önce Böle Olmamisti Bu Kadar Gaz Nasil Olur Anlamiyorum Kasigimda Karnima Dogru Yayilan Bi Agri Ama Sag Tarafta Biraz Daha Fazla Bacagima Kadar Iniyor Agrisi Daha Adetime 10 Gün Var Ve Sanki Adet Agrisinda Cektigim Ayni Sancilari Cekiyorum Bunlarin Disinda Sol Gögsğmğn Ucu Sizliyor Dokunduğumda Birde Bu Ay Testlerim Yapildi Fsh Lh Bide E2 Drum Değerlerin çok Ii Oldugunu Söyledi Bende Bi Problem Olsaydi çikardi Sanirim Değilmi Kizlar Bu Yazdiklarim Hamilelik Belirtisi Olabilirmi çok Korkuyorum Lütfen Yardimci Olun Bana Yazilarinizi Bekliyorum

• Konu Sahibi bahartan
canım seni yine heveslendirmek istemem ama benim de adet günlerime yakın aynı senin gibi şikayetlerim oluyordu. Hatta hep kızın olcak kız sancısı böle olur diyorlardı ama daha çok erken kendini çok kaptırma ve bekle umarım herşey dileidğin gibi olur. Evde bir test alıp yap istersen gerçi ben hiç adet görmedim ama kimi hamilelerde yerlleşme kanaması gelebiliyormuş. Keşke bir doktora görünseydin..

• Konu Sahibi bahartan
Herkese çok Slm Gecen Ay Bi Baslik Atip Yine Yazmistim Bazi Hamilelik Belirtileri Vardi Ama Sanirim Psikolojikti Ve Adetim Bekledigim Tarihte Geldi Ama 1 Gün Sürdü Normalde 3 Yada 4 Gün Sürer.bu Ayda Tekrar Yumurtlama Dönemlerimde Iliskiye Girdik Gün Asiri Ve Suan Adetime 10 Gün Var Fakat 2 Gündür Kasik Ve Bel Agrim Fazlalasti Acayip Gaz Var Daha önce Böle Olmamisti Bu Kadar Gaz Nasil Olur Anlamiyorum Kasigimda Karnima Dogru Yayilan Bi Agri Ama Sag Tarafta Biraz Daha Fazla Bacagima Kadar Iniyor Agrisi Daha Adetime 10 Gün Var Ve Sanki Adet Agrisinda Cektigim Ayni Sancilari Cekiyorum Bunlarin Disinda Sol Gögsğmğn Ucu Sizliyor Dokunduğumda Birde Bu Ay Testlerim Yapildi Fsh Lh Bide E2 Drum Değerlerin çok Ii Oldugunu Söyledi Bende Bi Problem Olsaydi çikardi Sanirim Değilmi Kizlar Bu Yazdiklarim Hamilelik Belirtisi Olabilirmi çok Korkuyorum Lütfen Yardimci Olun Bana Yazilarinizi Bekliyorum

Dogum kontrol hapı kullanmadın degıl mı? Cunku ben hapı bıraktıktan sonra ustune bı defa adet Gordum ve normalde 6 gun surerken sadece ıkı gun surmustu.. Daha sonra Adet Gunum gelmeden senın yasadıgın Degısıklıklerın hepsını bende yasadım hatta komsularım bana sen hamılesın dıyorlardıda ben dalga gecıyordum daha adetıme var nasıl hamıle olurum falan fılan :) ama Hamıleyım suan Senden ıstegım kaptırma kendını tkrr Hamılelık belırtılerı bunlar ama :s beklemek Sabır Etmek lazıma.s.

• Konu Sahibi bahartan
seadeniz cim ben hic kullanmadım dogum kontrol hapı bu sancı çok ilginc aynı adet günlerimdeki sancı ama adetime 10 gün olmasından dolayı tuhaf geldi kasığımdan bacağıma iniyo ve belimde ağrıyor halsizlikte var dün gece çok huzursuzdum uyuyamadım sancımda vardı sabah uyandığımda yoktu ama 1 saat önce yine basladı birde asırı bir gaz var karnımda bilemiyorum canım ya korkuyorumda baska biseymi acaba diye

• Konu Sahibi bahartan
seadeniz cim ben hic kullanmadım dogum kontrol hapı bu sancı çok ilginc aynı adet günlerimdeki sancı ama adetime 10 gün olmasından dolayı tuhaf geldi kasığımdan bacağıma iniyo ve belimde ağrıyor halsizlikte var dün gece çok huzursuzdum uyuyamadım sancımda vardı sabah uyandığımda yoktu ama 1 saat önce yine basladı birde asırı bir gaz var karnımda bilemiyorum canım ya korkuyorumda baska biseymi acaba diye

Canım ya Sakın Korkma Gercekten bende hamıle oldugumu bılmeden aynı sancıları cekıyordum ve Benım sancılar ozellıkle gece uyurken sabaha karsı oluyordu ınsallah hayırlı haberlerını alırım..a.s.

• Konu Sahibi bahartan

canım inşallah hamilesindir benimde bu belirtilerin çoğu oldu gaz bel ağrısı ve en çok kasık ağrısı ama adet olacak gibi değil daha çok bıçak batması gibi anlıktı beklediğin adet tarihine 2-3 gün kala kanda gebelik testi yaptır inşallah hamişsindir allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla inşallah

• Konu Sahibi bahartan

cnm hepsi hamilelik belirtisine benziyor insallah hamissindir

• Konu Sahibi bahartan
Benim adetime 4 gün kala adetimin ilk günüymüş gibi şiddetli kasık ve bel ağrılarım oldu. Adetimin gecikmesinden 2 gün sonra ağrı sebebiyle doktora gittim ve kan testinden hamile oldugum anlaşıldı. Bu arada göğüslerim de çatlaycak gibi şişti, gazım o kadar fazladıyki sanki 5 aylık hamileymişim gibi şiş karınla gezdim :)
Umarım güzel haberleri alırsın ama ne olursa olsun kendini fazla kaptırma çünkü ben hamile kalmadan ay önce aynı seyleri yaşadım ve doktor vüzudun kendini hamiliğe psikolojik olarak hazırlamış sadece dedi. stres yapmadan bekle biraz ama cok merak ediyorsan kan testi yaptır derim.

X