Lütfen yardımcı olun

emine434343

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
4
0
29
Adetim 10 gündür gecikti ve test yaptım sonuç negatif çıktı. Vücudumda aşırı şişkinlik olduğundan dolayı mecburiyetten eczaneden bugün adet söktürücü primolut-n aldım ve kullandım. Kullandığım ilk gün adet oldum çok az geldi ama gün içerisinde kesildi. Hala şişkinliklerim devam ediyor. İlacı kullanmaya devam etmeli miyim yoksa bırakmalı mıyım? Sadece bir gün kullandım lütfen yardımcı olur musunuz?

Öncelikle geçmiş olsun. Benim tavsiyem sakin olup beklemenizden yanadır. Eğer gebe değilseniz mutlaka adet olursunuz. İlaç kullanmayın bence. Bende gebelik istediğim bir dönemdeyim ve son üç aydır adetim 10 gün gecikmeli oluyor. Çok heyecan yaptım sürekli gebelik belirtisi bulmaya çalışıp durdum ama bence döngüm uzadı. Sizinde gebelik yoksa stresten yada mevsimsel olabilir. Eğer sürekli bir düzensizlik söz konusu ise hayıt otu kullanmanızı şiddetle tavsiye ederimm

Teşekkür ederim. Sürekli adet düzensizliğim olmuyor ilk defa böyle bir adet gecikmem oldu ve ne yapacağımı bilmiyorum. Vücudumda aşırı şişkinlik var bunun için önerebileceğiniz bir şey var mı? Kendimi çok kötü hissediyorum

merhaba, adet söktürücüyü doktor kontrolünde kullansanız daha iyi bence. Gebelik vs olması acısından

ikinci kez test oldum durum negatif tuvalete çıktım ilk kez parca gibi bişey geldi. Bu durumlarla ilgili bilgi verir mısınız lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…