lutfen yardimci olun, gebelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

stargirl17

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
5
0
20
hanimlar kafam cok karisik,burada yazilanlari okuyorum ama yeterli gelmedi ikna olmam icin. bikac ay icinde 5 kere ertesi gun hapi kullandim. cok yanlis oldugunu biliyorum artik kullanmiyorum ama olan oldu. gectigimiz ay regl geciktirici kullandim primolut n adinda bir ilac. biraktiktan sonra adet gordum normal bir sekilde. adet baslangicindan on gun sonra birliktelik yasadim ve korunmadim. suan adetim 1 gun gecikti, cok korkuyorum gebelik ihtimali var midir? hormonlarim cok bozuk eminim ki ama insanin ici icini yiyor malesef

Yaptıklarından sonra ortada 1 rahim bile kalmamış olabilir. İnatla korunmamaya devam etmen niye? Doğru düzgün 1 hap almak bu kadar zor mu? Bunu bilemeyiz ne hormon kalmış ortada ne düzen, doktora git

hanimlar kafam cok karisik,burada yazilanlari okuyorum ama yeterli gelmedi ikna olmam icin. bikac ay icinde 5 kere ertesi gun hapi kullandim. cok yanlis oldugunu biliyorum artik kullanmiyorum ama olan oldu. gectigimiz ay regl geciktirici kullandim primolut n adinda bir ilac. biraktiktan sonra adet gordum normal bir sekilde. adet baslangicindan on gun sonra birliktelik yasadim ve korunmadim. suan adetim 1 gun gecikti, cok korkuyorum gebelik ihtimali var midir? hormonlarim cok bozuk eminim ki ama insanin ici icini yiyor malesef
Hastaneye gidiyorsun, bu yaptıklarını kadın doğum uzmanına söylüyorsun. Orada seni muayene ediyor bir de kan testi aldırıyorsun. Değerlerin bozuldu ise düzelmesi için bir şeyler verilmesi gerekiyorsa verir. Gebe isen zaten öğrenirsin. Hanımlar napsın abanmışsın hapa, döllendi ise de sağlıklı doğma ihtimali yok gibi bir şey o kadar ilaca

Yaptıklarından sonra ortada 1 rahim bile kalmamış olabilir. İnatla korunmamaya devam etmen niye? Doğru düzgün 1 hap almak bu kadar zor mu? Bunu bilemeyiz ne hormon kalmış ortada ne düzen, doktora git
Ertesi gün hapı da ucuz değil ki, bir prezervatif almak ne kadar zor olabilir bakkalda bile satılıyor yani. Elin adamları zevk alacak diye saftirik hatunlar anatomilerinin içine ediyor. Artık bir seneye mi düzelir tamamen kim bilir

Hastaneye gidiyorsun, bu yaptıklarını kadın doğum uzmanına söylüyorsun. Orada seni muayene ediyor bir de kan testi saldırıyorsun. Değerlerin bozuldu ise düzelmesi için bir şeyler verilmesi gerekiyorsa verir. Gebe isen zaten öğrenirsin. Hanımlar napsın abanmışsın hapa, döllendi ise de sağlıklı doğma ihtimali yok gibi bir şey o kadar ilaca
2 ay once gittim ve tekrar ilac kullanmami zamanla duzelecegini soyledi. tekrar baska bir sey kullanip da hormonlarla oynamayalim dedi

Ertesi gün hapı da ucuz değil ki, bir prezervatif almak ne kadar zor olabilir bakkalda bile satılıyor yani. Elin adamları zevk alacak diye saftirik hatunlar anatomilerinin içine ediyor. Artık bir seneye mi düzelir tamamen kim bilir
gercekten cok haklisiniz ne yaptigimin farkindayim ama suan cok gec. bu ayi da atlatirsam bidaha asla kendimi boyle bir duruma sokmayacagim

Tabi canım kaç yüz TL olmuş bir tane hap , normal bir doğum kontrol hapı veya prezervatif alsa hem daha ucuza gelecek hem De böyle saçma sapan işlere kalkışmayacaklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X