Lütfen yardımcı olun böyle hamilelik olurmu

mavi89

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2014
41
2
mrb ilk önce hepinizden özür dilerim.ben böyle bir insan değilim ama bir hata yaptım kendime göre bir hata ve çok pişman ve psikolojisi bitmiş durumdayım.sizlere bunu sormak belki yanlış ama sizler bilgilisinizdir lütfen yardımcı olun ben erkek arkadaşımla ilişkiye falan girmedim.zaten ikimizde giyinik bir şekildeydik.benle hiç bir teması olmadı.o kendi kendine el yoluyla yanımda boşaldı.o sırada saçıma nasıl olduysa çok az sperm sıçramış.zaten giyiniktim tamamen.bende saçımdaki yapışıklığı fark ettim dokundum.sonra aradan 30 -35 dk geçti ben eve geldim.tabi üstümü vs değiştim elim etrafta bi sürü yere değmiştir.sonra wc ye girdim akıntımı kontrol etmek için vajinama dokundum.tabi parmağımı sokmadım.bu olaydan sonra çok korktum ya elimde sperm kaldıysa dokununca bişi olursa diye.bu durumdan sonra 2 kere 5 gün süre normal regl yaşadım.regl bitti idrar testi yaptım.tam unutmuştumki 2 gündür bazen kahve bazen vişne çürüğü gibi lekelenme tarzında bişi yaşıyorum ped koymayı gerektırmiyck bişi.yani bu lekelenme vajina içinde kalıyor dışa çıkmıyor.ama 3.reglimi olmama daha 10 gün var.ve hayatımda ilk kez böyle bişi yaşıyorum.ara kanama gibi bişi sanrıım.ve ben bu ay diş şişmesi yaşadım antibiyotik kullandım ve şu an su çiçeği çıkardım.yani bi sürü şey bir araya geldi.sizce bu durumda hamilelik olurmu bu kadar kolaymı sperm böyle elde falan yarım saat kalırmı.yani ilk kez böyle bişi oldu zaten bana göre bişi değil bişi yaşamadığım halde çok korktum.lütfen bana yardımcı olun yani hamileik mümkünmü.ara kanama gibi olan bu durum stres yada ilaçtan olabilir

2 kere normal regl olmuşsun hamilelik söz konusu olamaz ama o anlık dikkatsizlikle ileri de gidilebilirdi bu endişeyi taşımadan bazı şeyleri olması gereken zamana yani evliliğe bırakarak herşeyi tadında yaşamak gibisi yok canım kadın değerlidir erkeklerin bir anlık nefsi eğlencesi için kendini bir ömür pişmanlığa sevk edecek durumlardan uzak durmak lazım

tşk ederim cvp verdiğiniz için zaten ben bu tarz biri değilim ilk kez böyle bişi oldu bunda bile hiç bi temasım olmadı onunla.Ama bi yerlerde okudum hamile olup regl olanlr varms psşkolojm bozuldu.Bide yani bu sekilde hamile kalınırmı

o şekilde hamile kalınmaz merak etme.sperm çıktıktan sonra ölür yaşamaz yani oyle bikaç saat sonra hiçbir etki yapmaz.hem birde 2 kez adet olmuşsun normal bi hamilelikte düzenli adet pek sözkonusu deildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…