Lütfen yardımcı olun ben şimdi napim

kubragc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
83
15
29
Selam kızlar benim çatlama iğnesin 17.ci günü test yaptım dün kocaman negatif gördüm sanırım adet olacak gibiyim tutmadı diye düşünüyorum kan versem kanda cikarmi

Umut hep vardır bakalım geçikme olacak mi inşallah vardır belki yeni tutunfuysa idrara çıkmaya bilir en son idrar çünkü
İnşallah bel sırt ağrısı var göğüs uclarim hiç acimazdi adetim geleceği zaman bu ay göğüs ucu acısı çıktı birde geç döllenme diyorlar acaba böyle bişey olabilirmi

İnşallah bel sırt ağrısı var göğüs uclarim hiç acimazdi adetim geleceği zaman bu ay göğüs ucu acısı çıktı birde geç döllenme diyorlar acaba böyle bişey olabilirmi
İğne ile bilgim yok pek ama inşallah vardır canım başka konulara baktın mı açan cok var

Sonuç nasıl oldu acaba benim de bu gün 17.gun sizin gibi dün negatif gördüm
Sonuç bu ay femara kullandım 5gun sonra Dr gittim kontrole Dr yumurtaliklarin 13mm kadar büyümüş dedi gelişmemiş dedi üzüldüm geldim eve bakalım ne olur sen naptın gittin mi dr

Malesef yumurtam gelismedgi için iğne önermedi sadece gün aşırı ilişkiye gir dedi birde adet olursan gel olmazsa cipli aşılama ne varmış ondan yapriz dedi
Ben çatlatma iğnesi yapmıştım bu gün adet oldum yarın doktora gidicem☹️ galiba aşılama yapilicak bu ay sizde polikistik over mi var

X