Lütfen yardım :(

andean

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
1.214
319
Hanımlar adetim bugün itibariyle 4 gün geçti. dün kan testi yaptırdım BHCG 27 çıktı. idrar testinde ise 2. çizgi anında silik de olsa çıkıyor. ama BHCG değeri bana çook düşük geldi :KK43:

Yeni oluşan gebelikler de çift çizgisinin silik çıkması normal , bir hafta daha bekleyip tekrar testleri yenilemelisin.

Hayırlısı olsun ...

Yeni oluşan gebelikler de çift çizgisinin silik çıkması normal , bir hafta daha bekleyip tekrar testleri yenilemelisin.

Hayırlısı olsun ...

sağol cnm ama içimde kötü bir his var acaba kimyasal gebelik mi diye. gerçi adetimin üzerinden 4 gün geçti ama

sağol cnm ama içimde kötü bir his var acaba kimyasal gebelik mi diye. gerçi adetimin üzerinden 4 gün geçti ama

Geç döllenme olmuştur canım o yüzden değerin düşüktür. Benim arkadaşım 1 hafta geçince yaptırmıştı kan testini 15 gibi bişey çıkmıştı. Ama çok şükür şuan herşey yolunca hamileliği devam ediyor. Önemli olan ilk çıkan sonuç değil, düşük olması seni korkutmasın. Her 2 günde 2 katına çıkması önemli. Değerin düzenli olarak artarsa sorun yok.

Ben de adetimin üzerinden bir aydan fazla geçmişti test yaptım , değerler çok yüksekti , gittiğim de kese yoktu , boş gebelik olma olasılığı çok yüksek ama hemen almayalım keseyi , bir hafta bekleyelim dedi doktorum ve..... bir hafta sonra kalp atımlarını duydum..

Onun için moralini yüksek tut ,iyi düşün...iyi şeyler olsun...

hanımlar doktordan geliyorum. doktor baktı. çok yeni bir gebelik 2-3 haftalık büyük ihtimal dedi. yüzde 90 hamilesin %10 olmama ihtimali de var dedi. idrar testi yaptın mı diye sordu ben de 3 gündür yapıyorum bugünkü yaptığım daha belirgindi 2. çizgi diğer günlere göre dedim. bekleyelim dedi ama benim içim rahat etmez diye yarın kan testini tekrarlayalım dedim tamam dedi :) yani doktora ben teklif ettim inş yarın değer katlanır da içim rahat eder kızlar...

hanımlar doktordan geliyorum. doktor baktı. çok yeni bir gebelik 2-3 haftalık büyük ihtimal dedi. yüzde 90 hamilesin %10 olmama ihtimali de var dedi. idrar testi yaptın mı diye sordu ben de 3 gündür yapıyorum bugünkü yaptığım daha belirgindi 2. çizgi diğer günlere göre dedim. bekleyelim dedi ama benim içim rahat etmez diye yarın kan testini tekrarlayalım dedim tamam dedi :) yani doktora ben teklif ettim inş yarın değer katlanır da içim rahat eder kızlar...

Allah hakkın da hayırlısını nasip etsin gönlüne göre versin Andean..

X