Lutfen yardim

mavi2

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
514
66
Kizlar adetim 2-3 gun gecti olmadim test yaptim silik cikti pozitif yumurtlama gunlerini hep degerlendirdik cok istiyoruz ne zamanda bebek sahibi olmuyi bugun Dr gittim kan testi yapildi ve beta hcg 17,44 cikti ve idrar testide pozitif cikti dr bugun bakti keseyi goremedi hamileysem 4+3 gunluk hamileyim bu zaman icinde ultrasondan kese gorunmez mi ? Alttan bakmadi 2 gundur ayakta biraz yuruyeyim is yapayim hemen Kahve rengi akinti geliyor 2 gundur progestan verdi ama beta cok dusuk sanirim hamilelik olmayacak dusuk olacak gibime geliyor bu durumda olan var mi ? Lutfen yardimci olun arkadaslar cok uzgunum

Kimyasala dönüşebilir dikkatli davranın.
Sağlıkla tutunsun inş

Bu haftayı dinlenerek ve düşünmeyerek geçir bence. İnşallah Rabb'im gönlüne göre versin.

Bol bol dinlenin bol su için . Ve en önemlisi moralinizi yüksek tutun inşallah sağlıklıdır ve inşallah sağlıkla huzurla kucağınıza alırsınız

Kizlar maalesef Kimyasala donustu ve kanamam geldi adet gibi oldum aramizda yasayan var mi kimyasal Neden oluyo neler yapmam lazim bi daha olmamasi icin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…