Saç Kesim Şekilleri Lutfen yardim edinnnnn :( genc bi kizin mutluluguna vesile olun :DD

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sevvalilaydaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
3
1
Merhaba arkadaslar sorun benim ne kivircik ne duz igrenc otesi kabarik saclarim.... Yasim genc ama valla bezdim bu yastan , ergenlige girdikten sonra haliyle kendime daha cok bakmaya basladim kalcamda olan saclarimi omuzlarima kadar kestirdim. Kalcalarimdayken kucuktum ve hep oruyodum ama acinca kabariyodu. Kestirdikten sonra hep duzlestirdim, sacim uzadigi zaman masa yaptim falan ama hep kestiriyorum saclarim uzuyo ben kestiriyorum. Suanda da kestirdim 1ay oldu uzadi biraz. Amacim brezilya fonu yaptirmak fakat annem buna suan gerek duymiycaktir. Evde brezilya fonu videosu izledim cok mantiksiz geldi. Burda bi yazi okudum o mantikli geldi ama orda da internetten brezilya fonu siparis ediyo oda 120tl civari ona da gerek duymaz annem:KK43: bende kozmetikciden keratin ve sulfatsiz sampuan alip islemleri tek tek yapsam olur mu diye dusundum bunun cevabini yazabilecek bilgili arkadaslar lutfen cevaplasin. Hadi o olmadi saclarim zamanla duzlestire duzlestire kabarikligi inermi? Dumduz olmasa da sekli biraz degisir mi? Simdiden cevap veren herkese cok tesekkur ediyorummm. Kuafor tanidigi olan yada kuafor olanlar , yada bilgili olanlar cevaplarsa daha da cok sevinirim :)))

X