Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri lütfen yardım edinn

gulikazani

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2010
6
0
merhabalar. bakıyorum çoğu kişi göğüslerinin küçüklüğünden yakınıyor. benimde küçük ama birbirinden farklı büyüklüklerde. hani küçük olsun da ama her ikiside aynı büyüklükte olsa ( lütfen yardımcı olun ne yapabilirim. gögüs büyütücü yağları denedim, bi fayda göremedim. lütfen bilgilerizi bekliyorumm

bariz mi aralarındaki fark , hani biri biraz daha diğerine göre dolgun olur . benimkiler öyle ama göze çarpmaz .
Eğer barizsa ve hiç bişeyden sonuç alamadıysanız bi estetik cerrahla görüşmenizi tavsiye ederim.

evet malesef bariz (( daha önce estetik cerrahla görüstüm ama cok yüksek fiyat söyledi. ne yapıcam bilemiyorum (

benim de iki göğsüm arasında bariz fark var.
ben şimdi hybra denen ürünü almayı düşünüyorum. tabi küçük olanda biraz daha fazla kullanacağım. şimdi o ürünle ilgili forumu takip ediyorum.

gulikazani , canım bu dertten yakınan bi arkadaş daha vardı, tek göğsüne çörekotu yağı ile masaj yapıyordu, sen de böyle bir şey deneyebilirsin..

hybra mı yoksa hydramı arkadasım bende baktım ama öyle birşey bulamadım. biraz daha bilgi verebilir misin acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…