Aile Planlaması lutfen yardim edinn vajinismus olabilirim

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

hazalmia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
33
29
32
Merhaba arkadaşlar 3 bucuk aylik evliyim ve iliskiye giremiyorum sanki vajinada kalin bi duvar var ve ben onu asamiyorum artk bu durumdan cok rahatsizim esim cok anlayisli ama bıktım ve cok korkuyorum ne yapmam gerek lütfen yardim edin

Sukurler olsun bende 2 gun oldu atlatali insallah bidaha olmam cok kotu bir durum Allah kimseye vermesin boyle bir durum

Aynen oyle su anki o mutlulugu hic bir seye degismem. Esimim tavirlari bile degisti. Hep sacma sapan seyler asiladilar bilinc altimiza ondan kasildik.

Merhaba
bende 4 aylik evliyim ve bu belayla uğraşıyorum doktora gitmedim surekli araştırıyorum parmak egzersizi yapanlari okuyorum ama tam olarak neler yapilmasi gerekiyor ayrıntılı bir şekilde biri lütfen yazsin cok zor durumdayim

Kesinlikle kendini kasma vajinal bölgenin tanı ve aynada parmak egzersizi yap hiç korkulacak bişey yok olsa ben yapamazdım canım cok tatlıdır kas gevşetici iç ve bebek yapı sür bak ozaman bişey hissediyomusun hiç agrı yok sadece içine girdigini hissediyorsun ayrıca yapmadığım zamanalara hayatımı cehenneme cevirdıgım anlara acıyorum korkulacak bişey yok inşallah olur cnım

Teşekkür ederim cvp verdigin icin ama bu egzersizleri ne kadar arayla yapicam yada kac denemeden sonra eşimle denemeliyim.Bu parmak egzersizinden bile korkuyorum

Hiç korkulacak bişey yok ben 2gün yaptım ve eşimle birlikte oldum 2gün sabah ve ögle arası yap canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…