LUTFEN YARDİM EDİN :(

gayeealp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2014
5
0
36
merhaba arkadaslar lutfen yardimci olur musunuz. bundan 2 ay once iliskim oldu adetimin son gunu ..vajina uzerine 2 kez bosalma oldu ertesi gun hapi kullandim..iliskiden 36 gun sonra ( 8 gun gecikti adetim ) test yaptim negatif cikti ve ertesi gun regl oldum ..3 gun kisa bi adet donemi gecirdim ( yerlesme kanamasi degilse tabi ) kanamam oldu bayag bi kac damla degil..adetim bittikten 10 gun sonra goguslerimde feci bir agri..sirtimda inanilmaz bi agri olustu ..gogus uclarim degil yanlari kasiniyor ..bel agrim var ..mide bulantisi hic yok ..ama en onemlisi 15 gundur karnimdan gurultu sesi geliyor ..test yapiyorum surekli hep negatif cikiyor .. sizce hamile olabilir miyim ?

Lutfen daha once bu belirtileri yasayan varsa ..yada bilgisi olan varsa yardimci oabilir mi ..suan sancidan agliyorum kasiklarimda cok agrim var ..kist mi var acaba :KK43: dusuk mu yapiyorum :KK43:

merhaba arkadaslar lutfen yardimci olur musunuz. bundan 2 ay once iliskim oldu adetimin son gunu ..vajina uzerine 2 kez bosalma oldu ertesi gun hapi kullandim..iliskiden 36 gun sonra ( 8 gun gecikti adetim ) test yaptim negatif cikti ve ertesi gun regl oldum ..3 gun kisa bi adet donemi gecirdim ( yerlesme kanamasi degilse tabi ) kanamam oldu bayag bi kac damla degil..adetim bittikten 10 gun sonra goguslerimde feci bir agri..sirtimda inanilmaz bi agri olustu ..gogus uclarim degil yanlari kasiniyor ..bel agrim var ..mide bulantisi hic yok ..ama en onemlisi 15 gundur karnimdan gurultu sesi geliyor ..test yapiyorum surekli hep negatif cikiyor .. sizce hamile olabilir miyim ?
Canm hamile oldugunu.sanmiyorum kullandigin ilactan olabilir bikac gun sonra test yap tekrar belirtilerin psikolojik olabilir benden sana tavsiye canim bolw islere girip sonunda uzulme isteee dugununu beklleee yahuu:-)

Lutfen daha once bu belirtileri yasayan varsa ..yada bilgisi olan varsa yardimci oabilir mi ..suan sancidan agliyorum kasiklarimda cok agrim var ..kist mi var acaba :KK43: dusuk mu yapiyorum :KK43:
Hamile degilsindir ertesi gunu haplarida yababilir

Yok canım hamile değilsindir. Yerleşme kanaması bir gün içinde 2 damla olacak şekilde gelir. Ertesi gün hapı içtiysen zaten içeri bile boşalma olmuş olsa hamilelik oluşmaz. İçin rahat olsun. Sen stres yaptın herhalde ya hamile kalırsam diye. Ondan dengesizlik yaşamışsındır.

yarim saat once bi kac damla kanamam oldu..rengi cok koyu kivamli koyu bordo ..durdu simdi yuruyorum ovuyorum sicak tutuyorum daha gelmiyor.. bu yerlesme kanamasi olabilir mi ..neden hamilelik belirtilerinin hepsini adetten 15 gun incesinden yasiyorum ben ..ilk defa basima geliyor .herkese tavsiye o igrenc ela hapimi.nedir sakin icmeyin ..psikolojim fizyolojim alt ust oldu 2 aydir ..ben daha tovbe olsun boyle birse yasarmiiyimm daha ..rabbim korusunn ..

cok tesekkur ederim cevap verdiginiz icin guzel anne adaylari ..insallah bende yakinda evlenicem ve bende sizin gibi gururla tasiycam bebegimi rabbim verirse..suan hala icimde korku var kan testi yaptircam ama saglik ocaginda yaptirsam kayda gecermi yada ozel hastanede yaptirsak ..ailem bilsin istemioruz..2 aya ssozumuz var insallah ..

Özelde yaptır canım testini 20 lira falan galiba. Sağlık ocağına hiç gitme. Ama kormanı gerektirecek bir durum yok merak etme :)

insallah oyledir canim cok saoll ..cok sagolun belkide suan adet olcam hic bilemiyorum ..ama kesildi ..kan testini yaptiriyimm soylerimm ..datlu ruyalar ..

canım bence bir doktora git hamile olduğunu sanmıyorum ama belli ki hormonal bir dengesizlik yaşıyorsun. dahası eğer es kaza (bence mümkün değil) gebeysen bunu da ultrasonda görebilir doktorun. hem için rahatlar hem de evlenmeden önce olman gereken kontrolünü de olmuş olursun :KK66: merak etme evli olmayanlara vajinal ultrasonla bakmıyorlar..

X