lütfen yardım edin

burcu gxoxkmen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
46
0
slm kızlar, benim sorunum hamile kalamamam 2.5 yıllık evliyiz.Yeni evlendiğimde sadece 9 ay desolett kullandım, daha sona hiç korunmadım. Ve şimdiye kadar hep olsun diye bekledim, ama olmuyor. eşimin sperm sayısı düşük çıkıyo dört defa farklı yerde tahliller yaptırdık ama hepsi birbirinden farklı çıktı. En son antalya daki tüp bebek merkezine gittik orada hem beni hem eşimi muayene edip tahlil yaptılar. Sonuçta oradaki doktorlar 1 yıl daha bekleyin tüp bebek için henüz erken dediler ama benim bekleyecek sabrım kalmadı.Psikolojim bozuldu.Doktorlar yine de şansınız var diyolar,fakat bişey sormak istiyorum eğer bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olsun. Benim regl im normal de 1. günden itibaren saydığım da diğer regl e kadar 35 gün aralık oluyor , ama bu sefer 5 gün gecikti normalde 16 temmuzda olmam gerekirken 20 temmuz da regl geldi. Fakat regl olmadan önce çok yemek yeme hissi,baş ağrısı ve baş dönmesi oldu. Herşeyden önemlisi göğüs acısı, bel ağrısı , şişkinlik olmadı , yani bunlar normal mi , bide ben gecikmeden iki gün sona test aldım eczaneden ve hemen yaptım, önce tek çizgi çıktı çok üzüldüm. Ama testi atmamıştım birgün sona baktığım da ikinci çizgi çok hafif görünüyodu, birden heyecanlandım.Fakat şuan regl im.Acaba hamilemiyim bana ne olur yardım edin bişeyler söleyin LÜTFENNNNNNNNNNN......senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Canim Doktorlarin Dediğine Göre Korunmayi Biraktiktan En Fazla 1 Sene Sonra Doktora Gidin Diyorlar.. Eğer Hep Adetin Düzenliyken Son Zamanlarda Düzensizleşirse Yavaş Yavaş Vucut Kendini Sperme Hazirliyor Demektir.. Bende 1 Senedir Korunmuyordum.. Ocak Tan Bu Yana Düzensiz Adet Gördüm.. Mayis Ayinda Hamile Kaldim.. TESTE GELİNCE 10 DAKİKADAN SONRA GÖRÜLEN GEÇERSİZDİR..İLK GÖRÜLEN SONUÇ DOĞRUDUR.. HAMİLE DEĞİLSİN.Sende Fazla Kafana Takma .. Kendi Haline Birak..umarim En Kisa Zamanda Annelik Duygusunu Yaşarsin..

Sevgili Decebe ilgin için teşekkür ederim.:teselli:Vücudun kendini yavaş yavaş hazırlanmasını bilmiyordum.Ama hamile kalabilmek için başka ne yapabilirim ben korunmayalı 1.5 yılı geçti bile her seferinde yataktan kalkmadan bekliyorum.1 saat kadar hiç kıpırdamadan.Ve inan çok dua ediyorum hem kendim için hemde bebk sahibi olmak isteyenler için artık ruhum çok yoruldu.Bana yapmam gereken neler varsa yazabilirmisin lütfennnnn... :çok üzgünüm: senağlama

canım benim bu kadar kafana takma psikolojkte olabilir yumurtlama dönemlerinde birlikte olun eğerki yumurtlama dönemini tam hesaplayamazsan eczaneden ovulasyon testlerinden al ama kendini lütfen bu kadar kasma hamile kalamamak insanın psikolojisinede bağlı....

sevgili kardelennnn , teşekkür ederim tesellin için. Ama istemeden de olsa oluyo işte, inan bana üzülmeyi bende istemem.Başkalarını hamile yada bebeğiyle görünce valla boğazım düğümleniyo, gözlerim doluyo, o anda herşey üstüme üstüme geliyo, gerçekten çok zormuş bu durum.evlenmeden önce bu duruma düşen insanlar ne yapıyordur hiç düşünmezdim.Şimdi kendimi anne olmaya hazır hissediyorum ama herşeyin hayırlısı artık.yinede çok saol.

canım benim bu kadar moralini bozma...herşey bebek demek değil, ne yapalım allahtan gelene razıyız....bende 5 yıllık ewliyim bende çok üzülüyodum...ama artık alıştım....3 kere aşılama yaptırdım...olmadı..kaderde ne varsa onu görürüz...moralini yüksek tut....teste güvenmiyosan birde kan tahlili yap istersen...tamammı canım üzülme.....ALLAH IN DEDİĞİ OLUR....

bende 2 senedir korunmuyorum ve hiç bir sorun yok diyor doktorlar ama tık yok.bende yoruldum ,bunaldım.ama yırtınsak da elimizden gelen hiç bişey yok.senin gibi aynı duyguları bende yaşıyorum.hamile olan hiç bir arkadaşımla görüşmemeye çalışıyorum.çünkü çok kötü oluyorum.Allah dalında kuruyan yaprağa düş demedikten sonra düşmezmiş.bize kalan tek şey dua etmek gibi görünüyor.Allah herkesin yardımcısı olsun............

canlarım bende 1 senedir denemediğim yöntem kalmadı.. sabaha kadar kalkmadan yatardım.. ama baktım psikolojim bozulmaya başladı kendi haline bıraktım.. hemen kalkıp yıkandım.. ve 2 ay bunları yapınca müjdemi aldım.. umarın sende en kısa zamanda hamile kalırsın.. ama ilk önce hayırlısını iste canım.. belki kısmetin daha gelmedi.. belki zamanı değil. birde bunu düşün.. bu kader kısmet işi... kendini fazla üzme.. bak bende üzülürüm yoksa.. çok karamsar konuşıyorsun.. içini ferah tut ve kendi haline bırak...öpüyorum seni canıma.s.a.s.

:a015: karamio78 ,:teselli: üzülme be bacım gerçekten artık allaha kaldı işimiz dua etmekten başka bişey düşünemiyorum artık. Ha bide bu ovülasyon testini kullandınız mı , ben hiç almadım da acaba bi umut onuda mı denesem diyommm :uhm::uhm::uhm:

sevgili decebe, dediğini yapmaya çalışıcam, :dance:bu arada hayırlı olsun allah kurtarsın derler.İnşallah hayatında ki herşey dilediğin giibi olur.çok iyisin tşk ederim.:1hug::1hug::1hug:

Iyi Dileklerin Için Saol Burcu... Biran önce Haberini Aliriz Inşallah.. Bak Hamileler Hashas Olur Karamsar Konuşupta Beni üzme...kendine çok Iyi Bak özellikle De Psikolojine Dikkat Et.. Kocani Da üzersin Yoksa.. Birde Onu Düşün.. O Neler Hissediyor???

burcucum yarın git kanda beta hcg testine baktır,ayrıca hamile olanlardada üste adet kanaması olabiliyor,lütfen önemsememezlik etme,çünkü sonradanda olsa iki çizgi çok düşündürücü,gebelik çıkacagını düşünüyorum ama kanama içinde doktora görünmen lazım bence,önce git kanda gebelik baktır,pozitif çıkarsa doktora danış bebişle ilgili zararı olurmu diye,sabırsızlıkla cevabını bekliyorum tatlım

Cnm dualarımız seninle. Allahtan ümit kesilmez.Moralini yüksek tut. Sakın kendine sıkıntı ,stres yapma ki olumsuz yönde etkilenme. Geç olsun güç olmasın derler ya buna inan. 31. hafta giriyorum ama bu günlere gelene kadar ne sıkıntılar atlattım. İlk haftalarda düşük riskim çok yüksekti, onu atlattım derken Down sendromlu olabilme ihtimali yüksek çıktı, Amniosentez yaptırdım,1 ay sonuç bekledim ömrümden ömür gitti. Şükür Allahıma ki sonuçlar iyi çıktı. Şuna inanıyorum ki Allah sevdiği kuluna sıkıntı verirmişki onu daha çok ansın diye. Sende sürekli dua et canım. Umarım en yakın zamanda gebelik haberini bizimle paylaşırsın.

vakti ve zamanı muhakkak vardır o miniğin geleceği günün buna inan v dua et moralini de hiç bozma çok önemli olurmu güzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…