Lütfen yardım edin.....

M

meleksar

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleksar
------

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi meleksar
bende de var. ben sir ağdayla aldırıyorum ama kesin çözüm lazer epilasyon

• Konu Sahibi meleksar
lazer epilasyonla aldırabilirsiin veya aldırdıktan sonra agda ile falan karınca yumurtası yagını kullan

• Konu Sahibi meleksar
hiiiç dert etmeye değmez.4-5 lazer seansı ile halledersin.2 seans bile %70 azaltır....... zaten küçük bir bölge.acısı da yok

• Konu Sahibi meleksar
canım öyle bir başlık atmışsın ki ödüm koptu...

canım birçok kişide var bu durum.bence bu kadar sorun eme.çok rahatsız oluyorsan lazer epilasyon yaptır.sadece ensen 2-3 seansta tamamen yok olur buda sana en fazla 250 ytl'ye malolur..

• Konu Sahibi meleksar
benim bir kiz arkadasimin degil ensesinde sirtinda bile vardi hereke halisi gibi sir agda yaptirirdi ama nafile sonra lazer epilasyona basladi yuzude dahil tum sorunlu yerlerine sonuc superdi killarin koyu olmasi sonuc acisindan super oluyormus daha cabuk kil kokleri koreliyormus bir keresinde yaninda bende gittim basit acisiz bir islem sadece bir sure su degdirmemen ve direk gunes isinindan korumak lazimmis bu yuzden kis aylarinda yapilmasinin daha iyi oldugunu soyluyorlar bence hazir kis gelmisken lazer epilasyona basla derim

• Konu Sahibi meleksar
Lazer epilasyonun büyük tehlikeleri de olabilecegi konuşuluyor cilt kanseri vb...bence oldugu gibi kabullen ya da sizr ağdayla alkıp bioder krem kullan...lazeri gözüne yaptırmayan bekleyen çok kişi var mesela..kıl köklerini yakma çok da saglıklı olamaz .iyice araştır önce.

• Konu Sahibi meleksar
içerik nedeniyle " vücut bakımı "bölümüne taşındı
editör arkadaşımın da bilgisine

yorumlarınız için çok sağolun yanlız hiç alınmadığından doğal olarak neredeyse saç kadar uzun ve çok sık hatta saçlarımdan ayırt edilmiyor lazer hakkında şüphelerim var sirle aldırıyorum yazmısın pınarcım sirle biraz zor ve zahmetli olmazmı sonuçta bi bıyık bile ne kadar acıyor....

pınar merak edşyorum ilk aldğındada sirlermi aldırdın çok uzun değilmiydi benim adeta saç gibi yani ayırt edilmiyor simsiyah sir nasıl alacak canım bu arada alındıktan bir süre sonra erkeklerin ensesi gibi kısa kısa sert çıkmıyormu kötü bi görüntü oluşmuyormu

X