Lütfen yardım edin

songull27

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
28
5
28
Merhaba ben sekiz aylık evliyim korunmasız ilişkimiz var bata daha 8 gün var ama dün akşam üzeri bir damla kahverengi leke geldi bugün yine aynı bir kaç damla koyu kahverengi lekelenmem var, kasıklarım ve belim çok ağrıyor sizce yerleşme kanaması olabilir mi daha önce böyle birşey yaşayan var mı yardimci olursanız çok sevinirim

8 gün çok erken yerleşme kanaması için. Adet döngüsü düzenli mi normalde? Biraz daha bekleyip en azından adet tarihine 1-2 gün kala test yapabilirsin. Ben 3 gün kala lekelenme yaşayıp aynı gün öğrenmiştim

Adetim hep 28 günde bir olur duzenlidir ilk defa bu kadar erken geldi çok korktum açıkçası

Adetim hep 28 günde bir olur duzenlidir ilk defa bu kadar erken geldi çok korktum açıkçası
Tarife göre yerleşme kanamasına benziyor ama biraz daha beklemekten başka çare yok. Bebek düşünceniz var mıydı?

Düzenli regl dönemine göre yumurtlama gününden 4 gün geçmiş olmalı ki yerleşme kanaması için çok erken

Yumurtlama günü takvimden takip ettihim kadarıyla 2 martı gösteriyor ve dün 7 marttı umutlanmakta istemiyorum ama

Takvim hesabı bazen tutmayabiliyor yumurtlama erken olmuş olabilir dilerim gönlünüzce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…