lütfen yardım edin yorumlarınızı bekliorumm lütfennnnn

B

belaruss

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi belaruss
1 senelik bi ilişkimvardı 3bittii...sevgilimi hiç çekemirum çok huysuz düşüncesizz bi insan ama ondn vazgeçemiorumda..dün tlfonla konuşuodkk..ben ona eğer yine herşyde kavga çıkcksan bulşma bana dedimm bana terbiyesz senin ağzını toplarım şerfsz fln dedi...sizce kötü bişeymi söledim ben...yoksa omu çok abrtıo...aslında vicdanım genel olark çokk rahttt ama bu söledğim sözle bana psiklojk baskı uygulu...lütfen bişler söleyn ben haksızmıyımm:1no2::1no2::1no2:

• Konu Sahibi belaruss

Canım bence bırak haklıyı haksızı araştırmayı.Bitir gitsin herşeyi..Üzülmeye bile değmez.
Unutma hayatta kimse vazgeçilmez değildir.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi belaruss
kusura bakma canım ama böyle terbiyesiz saygısız bir kişiyle nasıl gelecek düşünürsün bence hayatından çıkart zaman kaybetmedenkötükedihüso

• Konu Sahibi belaruss
bende sizin söledğinz şeleri ypmayı çok istiorumm arkadşlar ama cesartmm yok..bide sanırımm ben unutmk istemedğim için bukdr kötü oluorumm..yada birzckkk salağım herldeeeee

• Konu Sahibi belaruss
hayır canım sen gayet haklısın nasıl sana o lafları kullanabilir boşver güzelim başka aşklara yelken ac bnce daha başında saygı bile yok fazla uzuun sürmez zaten bnce

• Konu Sahibi belaruss
bence bırak gitsin. insan sevdiğine böyle derse evlenince buna şidddette eklenir.:kahve:

• Konu Sahibi belaruss
Sen onun bu sözleri karşısında hala kendinde mi arıyorsun hatayı.:1shok:

Nasıl bu hakaretlere ve küfürlere müsade ediyorsun. :kızgın:

Yazık... sana yazık... zamanına yazık... :nazar:

• Konu Sahibi belaruss
Canım aranızdaki Saygıyı Yitrmişsizsiniz Siz..
Saygı olmaz ise ilişki zaten sağlıklı yürümezki.

• Konu Sahibi belaruss
bırak senin ondan vazgeçemeyeceğini belli ettiysen ona kendini nimetten sayıyor sana bu şekilde davranan biriyle sakın ola bi gelecek düşünme bence insan en büyük kötülüğü yine kenedi kendine yaparmış

bende sizin söledğinz şeleri ypmayı çok istiorumm arkadşlar ama cesartmm yok..bide sanırımm ben unutmk istemedğim için bukdr kötü oluorumm..yada birzckkk salağım herldeeeee

Cesaretin mi yok ? Niye ki ? Adam mafyamı :kızgın:
Adamın sana saygısı bile yok sen yapamam diyorsun :1closedeyes:

Henüz sevgiliyken size bu kelimeleri söyleyecek cesareti niye verdiniz ona?
Bırakın gitsin,birde unutmak istemiyorum diyorsunuz ya.

bencede birak gitsin.böyle bir insan icin üzüldügüne bile degmez.nasil karakterde bir insan oldugu belli bu arkadasin.böyle biriyle degil beraber olmak bir dakikami bile ayirip üzülmem bile senin yerinde olsam..

TERBİYESİZ SENİN AĞZINI TOPLARIM ŞEREFSİZ mi dedi???ve sen hala vazgeçmiyor musun arkadasım evlenin seni bi de güzel dövsün bu adam oldu mu?ya daha şimdiden adamın seni kaybetme korkusu 0...sen bu sözlere ragmen arkadasım bu adamın sevgilisi konumundaysan hak ediyorsun derim ben sadece...tencere yuvarlanmış kapagını bulmuş diye de tamamlarım cümlemiççyok adamı su an itibariyle terk etmişsen de seni zekan v eonurun adına tebrik ederim.

1 senelik bi ilişkimvardı 3bittii...sevgilimi hiç çekemirum çok huysuz düşüncesizz bi insan ama ondn vazgeçemiorumda..dün tlfonla konuşuodkk..ben ona eğer yine herşyde kavga çıkcksan bulşma bana dedimm bana terbiyesz senin ağzını toplarım şerfsz fln dedi...sizce kötü bişeymi söledim ben...yoksa omu çok abrtıo...aslında vicdanım genel olark çokk rahttt ama bu söledğim sözle bana psiklojk baskı uygulu...lütfen bişler söleyn ben haksızmıyımm:1no2::1no2::1no2:

bitti yazmışsın sakın geri dönme haksızo lan o çünkü ucuz atlattın kutla bunu :teytey::içelim::teytey:

bencede bu işi bitir arkadaşım.bugün bu durumu sineye çeker oturursan yarın öbür gün tekrar kavga edince sana yine küfür edecektir.saygısı yok sana.

aa deli mi ne?
kurtulduğuna sevin bence..

X