lütfen yardım edin ne yapacagımı bilmiyoejm

foreveralwayss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
9
0
iki gün önce erkek arkadaşımla ilişki yaşadık korunmasıZ, çok az olsa da içime boşalma gibi bir durumu var yumurtlama dönemimden bir gün sonra yaşadık bu durumu tamda, ilişkiden 1 saat sonra hemen ella içtim ama çok korkuyorum kürtaj olmak istemiyorum bu durumu yaşayan ilacın etkisini görmeyen oldu mu acaba

iki gün önce erkek arkadaşımla ilişki yaşadık korunmasıZ, çok az olsa da içime boşalma gibi bir durumu var yumurtlama dönemimden bir gün sonra yaşadık bu durumu tamda, ilişkiden 1 saat sonra hemen ella içtim ama çok korkuyorum kürtaj olmak istemiyorum bu durumu yaşayan ilacın etkisini görmeyen oldu mu acaba
Yargılamak bana düşmez adet tarihini bekleyeceksin canım ama ne yapacağımı bilmiyorum demişsin ben sana söyleyeyim evlilik dışı cinsel ilişki yaşama kendi hayatın için bu karşıdaki seni düşünmez bile emin ol tekrarlama bunu abla tavsiyesi

Yani ilginç gercekten -hamılelık belırtısı gebelıge hazırlık- kısmına bu gonderıyı neden açıyorsunuz ki?burda hamilelik için ugraşan insanların anasayfasına düşüyosunuz?sonra olumsuz yorum gelınce üzülürsünüz benden söylemesi.Ayrıca kimse Allah değil hapın işe yarayıp yaramayacagını Allahtan başka kimse bilemez.Koruyuculuğu hiçbizaman yüzde yüz değil çünkü.

Sakinleş. Ella döllenmeyi engelliyordu bildiğim kadarıyla işe yarama ihtimali yüksek

X