Lütfen Yardım Edin Kafam Cok Karıştı.

minolto87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
393
3
Arkadaşlar ben 6 Aylık evliyim.

2-3 Ay Doğum kontrol hapıyla korunduk.
Daha sonra ilaçı bıraktım 2 ay kadarda geri-çekme yöntemiyle korunduk eşimle
son ayda korunmasız ilişkide bulunduk

25 nisan civarında regl olmam lazımdı 14 gün önce ama hala regl olmadım
2 kere idrar testi yaptım ikiside negatif cıktı.
2-3 gün aralıklarla en son 5 mayısta yaptım sabahleyin ilk idrarla negatifti aradan yine 1 hafta gecti ama ben hala regl olmadım neredeyse 15 gün reglim gecikti.

sanki adet olacakmışım gibi belimde karnımda sırtımda agrılar var.bugün kan testi yaptıracagım yarında kısmetse sonuç belli olucak

sizce hamilemiyimdir yardımcı olurmusunuz yarını bekleyemicem.
ama içimde hiç bi his yok hamileymişim gibi psikolojik olabilirmi???

yardımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoırum..
Teşekkürler

canım hamilesin çok büyük ihtimal.idrara testi reglini 10 gün gecikmesinden sonra belli oluyor.bende aynı senin gibiydim.idrarda çıkmadı.15 geçti kanda çıktı.ve adet sancıları kasık ağrısı vardı.3 yada 4 haftalık hamişsindir erğe kanda pozitif çıkarsa..haberlarini bekliyoruz

Ay inşallah Öledir Allah nasip eder inşallah banada. Senide Tebrik ederim Canım.
Allah saglıklı bir Evlat verir inşallah kucagına.

ıstiyo m usun istemiyor musun bilmediğim için bir temennide bulunmaktan kaçınarak fikrimi söylemek istiyorum...bence hamile değilsin çünkü böyle durumlarda kendine stres yaptıkça gerildikçe psikolojik olarak regli olamıyor olabilirsin ayrıca doğum kontrol haplarını bırakınca düzenini bir anda bulamıyorsun oda olabilir ama gebe olmadığını düşünüyorum....inşallah hakkında en hayırlısı olur...bende merak ettim şimdi sonuçtan haberdar olmak isterim:)

canım idrar testleriyle uğraşma , git bir sağlık ocağına kan testi yaptır, 1-2 saat içinde kesin sonucu alırsın, kan testinin yanılma payı yoktur.

canım sanırım hamilesin geç döllenme olmuşsa eğer idrarda yaklaşık adetin geçtikten 20 gün sonra bile çıkmıyor kan testi kesin sonuç veriyor ama Allah gönlüne göre versin güzelim

X