LUTFEN YARDIM EDIN! DUSUNMEKTEN BEYNIM YANDI!

Wewerelost

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2018
16
3
26
Erkek arkadasima hediye alacagim. Saat cuzdan parfum gibi klise seyler istemiyorum. Ozel bir sey yapmak ya da almak istiyorum. Lutfen fikirlerinizi paylasin.
Erkek arkadasimin sevdigi seyler :
Fenerbahce (forma sort bileklik atki aldim. Patik giymez. Sapkasi var. Corabi var. Tisortu polari var. Nevresim takimi saati kulakligi bile var. Daha degisik bisi olmali. Her turlu giyim esyasi var fb ile ilgili)
Marvel (Thor orumcek adam captain america cok seviyor. Thor un cekici var. Anahtarligi var. Biblo action figure pek sevmez)
Basketbol (nba seviyor. Nba formasi var. Ozellikle brooklyn nets blake griffin seviyor lebron seviyor ama action figur istemez.)
Maze Runner -Labirent filmini cok seviyor. Bununla ilgili ne alabilirim bilmiyorum.
Kurşun asker hikayesini cok seviyor.
Oyuncak hikayesini (toy story) seviyor.
Kebap yemeyi cok seviyor. Ama ona yemek hediye edemem Şu an icin.
Denizi cok seviyor. Canakkaleyi. Ama gemilere ilgisi yok. Sadece sahil kenarini denizin huzurunu seviyor. Hatta ileride hep deniz kenari bir yerde yasamak istedigini soyluyor bana oyle bir hayali var.
Araba olarak jetta modeli seviyor. Ucak gemi sevmez pek. Arabalar filmini de seviyor ama dedigim gibi oyuncak sevmez.
Efes tapinagini ve yunanistanda poseidon tapinagini gormek cok istiyor. (Oraya goturecek butcem yok)
Ata demirer i filmlerini ve kendisini acayip seviyor. Bununla ilgili bir hediye olabilir
Percy jackson cok sever. Ama tum kitaplarini okumus. Ve kolyesi var.

Bana degisik farkli el emegi de olabilirim alabilecegim bir sey de olabilir hediye fikiri lazim. Siz sevgililerinize ne yaptiniz hazirladiniz kizlar? Guzel fikirlerinizi benimle de paylasinn.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum Türkiyede var mi. Ama ben beraber gidebileceğimiz bir yemek kursu (asia yemekleri) hediye etmiştim. Beraber gittik eglenceliydi. Hem yeni birsey öğreniyorsun. Yani beraber yapabileceğiniz bir kurs olabilir

Canim iki kere ayni konuyu actin ceza alacaksin bnden demesi

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardim etmek istemiyorsaniz yazmayin. Iyi gunler.
Çok mu zor gerçekliği olup olmadığını araştırmak gayet ciddi bir yorum yaptım geçtiğimiz senelerde çok yakın bir arkadaşıma almıştım çok da hoşuna gitmişti istediğim konuya da istediğim yorumu yazarım kararı size bırakan olmadı

Nasıl yani,anlamadım ve cok merak ettim

Fb saati alın , nişanlıyken almıştı hala severek kullanır.

Eger ps varsa spiderman oyunu.
Eğer ikinizin özel bir şarkınız falan varsa da,
Bir karekod satın alıp, linki ona bağlayın, bir çerçevede fotoğrafınız altinda da karekodunuz, okutunca sarkiniz vs..
Formasi vardır ama yeni sezon geldi :)
Istanbul da iseniz samandira da tesislerde arada antrenmanlara taraftar giriş izni veriyorlar, oraya götürün forma imzalarsınız :)

İnternet üzerinden gökyüzünden yıldız alıyorsunuz sertifikası falan geliyor yıldıza onun ismini veriyorsunuz gelen karekodla yıldızı takip falan ediyorsunuz hoş geliyor bana böyle şeyler
Ya kizima almaliyim Kocayi bosver. O doydu yeterince hediyeye cok hos bir jest bayildiimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…