Lütfen yardım edin biberon meme kaşık reddi

Ekrudogru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2021
181
81
24
Bebeğim 4 aylık nerdeyse biranda meme reddi başladı biberon emzik yok
Uyku sırasında emzirebiliyorm ve sürekli uyutmak durumunda kalıyorum doktorum mamaya başlati biberonda almıyor uyku sırasında bile almıyor kaşıkla da almıyor tutmuyor resmen azgindan döküyor hiç birşey almak istemiyor ne yapicam ben niye böyle yapıyor olabilir 4.ay atağı dediler anladım ama kaşıkla da mı insan yutmaz fikir verin lütfen 🙏

Bebeğim 4 aylık nerdeyse biranda meme reddi başladı biberon emzik yok
Uyku sırasında emzirebiliyorm ve sürekli uyutmak durumunda kalıyorum doktorum mamaya başlati biberonda almıyor uyku sırasında bile almıyor kaşıkla da almıyor tutmuyor resmen azgindan döküyor hiç birşey almak istemiyor ne yapicam ben niye böyle yapıyor olabilir 4.ay atağı dediler anladım ama kaşıkla da mı insan yutmaz fikir verin lütfen 🙏
Benim bebeğimde 3 aylık ve kaç haftadır meme reddi yaşıyorum. Henüz mama falan vermedim ısrarla memeye devam edicem. Uyanık olduğu zamanlarda isteyerek almıyor memeyi ancak uyumaya yakın hemen veriyorum yada uykudan uyanır uyanmaz kendine gelmeden veriyorum ne zaman düzelecek bilmiyorum
Birisi demişti bu aylarda oluyormuş ve geçiciymiş sakın bırakmayın diyorlar

Benim bebeğimde 3 aylık ve kaç haftadır meme reddi yaşıyorum. Henüz mama falan vermedim ısrarla memeye devam edicem. Uyanık olduğu zamanlarda isteyerek almıyor memeyi ancak uyumaya yakın hemen veriyorum yada uykudan uyanır uyanmaz kendine gelmeden veriyorum ne zaman düzelecek bilmiyorum
Birisi demişti bu aylarda oluyormuş ve geçiciymiş sakın bırakmayın diyorlar
Aynı sizin gibi yapıyorum uyku sırasında ve uyanmaya yakın çok zor

Kilo alımı yavaşladı kilo derdimiz olmasaydı bu kadar peşine dusmezdim doyup doymadigini anlamıyorm
Benimkininde ilk doğduğu zaman hızlı alıyodu şimdide almıyo sanki çok yavaş. Bezini 2 saatte değişirdim çişi dolardı, şimdide bazen saatlerde kuru kalıyo biraz daha çabalıyacagım memeye

Merhaba yasadiklariniz cok normal.. memeyi ne zaman aliyorsa bir süre artik oyle tutturun yapacak birsey yok. Sakin pes etmeyin.. birden bicak kesiği gibi geciyor merak etmeyin..

Kan değerlerine baktırın. Demire başlamıştır zaten bu ayda. Organik içerikli verin. Belki demir ilacı dokundu . Ağız içinde herghangi yara pamukçuk varmı kontrol edin. Red bende yaşadım o aylarda ayakta emzirdim şarkılar söyleyerek geçici bir dönemdi . Boynunuza ilginç kolye yada oyuncak asabiirsiniz ilgisi onda olur.

Kan değerlerine baktırın. Demire başlamıştır zaten bu ayda. Organik içerikli verin. Belki demir ilacı dokundu . Ağız içinde herghangi yara pamukçuk varmı kontrol edin. Red bende yaşadım o aylarda ayakta emzirdim şarkılar söyleyerek geçici bir dönemdi . Boynunuza ilginç kolye yada oyuncak asabiirsiniz ilgisi onda olur.
Tüm tahliller yapıldı herşey temiz pamukcukta yok gözü açıkken mümkün değil emzirmek

Bu arada daha Demir ilacına başlamadık

Tüm tahliller yapıldı herşey temiz pamukcukta yok gözü açıkken mümkün değil emzirmek
Bende yaşamıştım kızımda yaklaşık 1 ay sürdü , bebekler yapıyor malesef biberon mama vermeyin sizi hepten bırakır ısrarla meme vermek için uğraşın bir süre sonra kabul ediyorlar. Benim kız yatar pozisyonda emmeyi kabul etti bir süre sonra fark ettim ki sütüm çok tazyikli geliyor ondan dolayı o şekilde rahat ediyormuş .

X