Bebek Beslenmesi lütfen yardım edin bebeğim çok uyuyor, uzun süre emziremiyorum..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Merhaba öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun.sağlıkla büyütün inşallah. Bebeğinizden günde 6-8 ila çişli bez alıyor musunuz? Oda sıcaklığı kaç derece? Bana dönüş yaparsanız yardımcı olabilirim size instagramdan da yazabilirsiniz doulasevda. Mutlaka yardımcı olurum. Hemen iletişime geçelim inşallah.

Merhaba bnm bebeğim gece hiç kalkmıyor 1 den 6 ya kdr 10 günlük ne yapıyorm uyanmıyor

Merhaba bnm bebeğim gece hiç kalkmıyor 1 den 6 ya kdr 10 günlük ne yapıyorm uyanmıyor
Yazdiginiz uye uzun zamandir aktif olmamis. Bebeginiz cok kucuk en gec 2 saatte bir emmeli. Dediginiz gibiyse doktora gidin, tahlil yaptirin acilen. Muhtemelen yenidogan sariligi cikacak. Doktor sizi yonlendirecektir. Gecmis olsun.

En iyisini doktor bilir ama bu aylarda bir bebeğin 2 saatte bir emzirilmesi gerekir. Benim bebeğin de yeni doğduğunda sarılık olmuştu ve çok zor uyandırıyorduk ama zor da olsa uyandırıp emziriyordum. Yeni doğan sarılıpının tamamen geçmesi neredeyse 2 ayı buluyor zaten. Sarılık geçince de sen istesen de o 2 saatte bir kendiliğinden emmek için uyanacak zaten. Sarılık geçince doktor artık gece uyandırmana gerek yok demişti. Ben de bir sevinmiştim yani 4-5 saat uyandırmasam da olur mu diye. Doktor da gülerek zaten o kadar uyumaz acıktıkça 2 saatte bir uyanacak demişti ve 2 saatte bir uyanmıştı kurulmuş saat gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…