Lütfen yardım edermisinizz 😔😔

betulgms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
14
9
27
3gündür gecikmedeyim göğüslerim çok acıyor ve yüzümün her yerinde sivilce çıktı test yaptım ama silik duruyor hamilemiyim😞

Eklentiler

• 07AC9E91-965F-4EE7-A9E8-5A5CF1B3BCC6.jpeg
    07AC9E91-965F-4EE7-A9E8-5A5CF1B3BCC6.jpeg
    88,3 KB · Görüntüleme: 78
Var gibi gözüküyor. Hemen çektiniz sanırım fotoğrafı. Bekledikçe belirginleşti mi?

Eğer adetiniz geciktiyse bence beklemeye gerek yok ☺️ Acaba idrarı mi çok damlattınız da çizgi öyle oldu . İdrar damlattıgınız yere bir kaç damla su damlatın eğer çizgi hala varsa testi tekrarlarsınız ☺️

Eğer adetiniz geciktiyse bence beklemeye gerek yok ☺️ Acaba idrarı mi çok damlattınız da çizgi öyle oldu . İdrar damlattıgınız yere bir kaç damla su damlatın eğer çizgi hala varsa testi tekrarlarsınız ☺️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 58
  • image.jpg
    image.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 64
Hayır ben testi yaptıktan sonra bıraktım bi yarım saat sonra fark ettim öyle çektim fotoğrafı 😊 çok heves ediyorum inşallah vardır 🥰
Testi tekrarlayın, yarım saat çok. Varsa 10sn de bile çıkıyor zaten.1-2 dk başında bekleyin atmayın bir kenara. ☺️

En güveniliri kan testi. Üç günün geçmişse bile çıkar. Su damlatma ne alaka. Test testlikten çıkmış😄
Burda okudum kaç kez , mutlaka bilen arkadaşlar vardır. Bazen oraya sadece çizginin boyası çıkıyor suyu damlatınca kayboluyor .

X