lütfen yardım eder misiniz

deterjannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010
4
0
meraba arkadaşlar, siteye yeni üye oldum. bi konuda bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
henüz 4 aylık evliyim. geçen ay yumurtlamadan sonra bi hafta sağ kasığımda ağrı oldu. üşüttüm heralde dedim. sonrasında ise tam günümde adet oldum ve tam günümde bitti. tek fark ise herzamankinden daha fazla kanamam oldu. son 10 gündür de inanılmaz bir baş dönmesi, mide bulantısı ve kusma var. annem ve eşim bu halimden şüphelendi test yaptım negatif çıktı. fakat kusmalarım ve baş dönmem bitmiyo. psikolojik mi bilmiyorum ama kokulara karşı da son derece duyarlı hale geldim. mutfakta yemek yaparken dayanamıyorum banyoya zor atıyorum kendimi. bu konularda son derece tecrübesizim. huzursuz oldum. acaba hamile miyim CADIARZU

Son düzenleme:
bence bir doktora gitmelisin üstüne görme olsa bile testte çıkması gerekiyordu.. hem bir kan testi yaptırırsın ve bu konuda için rahtlamış olur hem de diğer şikayetlerinin sebebini öğrenirsin... ihmal etme derim..

ya işte acaba kendi kendime mi gelin güvey oluyorum diye dr.a gitmeye çekiniyorum. işyerinden de kolay kolay çıkamıyorum zaten. adetten 10 gün geçmeden evde yaptığımız test doğru sonuç vermezmiş öyle mi, acaba bikez daha mı test yapsam. ooofff offff...

arkadaşlar 30 ocakta adet olmam gerekiyo, fakat bugün sabah garip bişey oldu. hafif bi kanamam olmuş. sanki böyle damla damla gibi. 8-10 damla. sonra kesildi. kasığımda da yoğun bir ağrı var. sanki adet olcakmışım gibi.noluyooo dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…