lutfen yardim!dudaklarimin ustunu parcaladim!

gulsehri

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
759
2
ya kizlar cok kotuyum,uzun suredir biyiklarimi cimbizla aliyordum,bir arkadsim var surekli agda bantlari kullanan,gecenlerde onun yuzunu alirken ne ugrasiyorsun al bir tane vereyim dene memnun kalirsan hic cimbizla ugrasmazsin dedi,banti aldim bir koseye atmisim,bugun elime gecti bir deneyim dedim,senmisin deneyen,biyik bolgemdeki deri oldugu gibi kalkti kizlar abartmiyorum cok kotu durumdayim,yanik gibi oldu ayni ve acisindan duramaz oldum,kipkirmizi bir sekilde,esim isten gelip gorunce bagirip cagirdi ne yaptin diye bide ustune,kizlar lekede kalir simdi,ne yapabilirim bir fikri olan varsa soylesin allahaskina.

canım evde bepathen varsa hemen sürr..çok etkili bir krem hemde fiyatı uygun..yağlı kremleri uygulama bence..

canım çokk geçmiş olsun :teselli: ne kadar kötü bi durum olduğunu biliyorum, ablamın başına da gelmişti aynı şey. ama iz falan kalmadı bi hafta içinde düzelmişti a.s bepanthen kullanabilirsin biraz rahatlatır. hücre yenilenmesini hızlandıran bi merhem. tekrar geçmiş olsun a.s.

hemen bi doktora gittt.hiç vakit kaybetme..ağdada yapılırmıymış oraya yaaaa

ya kizlar cok kotuyum,uzun suredir biyiklarimi cimbizla aliyordum,bir arkadsim var surekli agda bantlari kullanan,gecenlerde onun yuzunu alirken ne ugrasiyorsun al bir tane vereyim dene memnun kalirsan hic cimbizla ugrasmazsin dedi,banti aldim bir koseye atmisim,bugun elime gecti bir deneyim dedim,senmisin deneyen,biyik bolgemdeki deri oldugu gibi kalkti kizlar abartmiyorum cok kotu durumdayim,yanik gibi oldu ayni ve acisindan duramaz oldum,kipkirmizi bir sekilde,esim isten gelip gorunce bagirip cagirdi ne yaptin diye bide ustune,kizlar lekede kalir simdi,ne yapabilirim bir fikri olan varsa soylesin allahaskina.

arkadaşım geçmiş olsun canını sıkma,aynısı benimde başıma geldi hatta ogün annemede yapmıştım onunda öyle oldu.yara oldu resmen uçukladı dudaklarım günlerce,daha sonra düzeldi panik yapma leke kalmaz sonuçda deriyi kaldırmışın hücreler kendini yeniler.

arkadaşım geçmiş olsun canını sıkma,aynısı benimde başıma geldi hatta ogün annemede yapmıştım onunda öyle oldu.yara oldu resmen uçukladı dudaklarım günlerce,daha sonra düzeldi panik yapma leke kalmaz sonuçda deriyi kaldırmışın hücreler kendini yeniler.

yuzumun halini bugun bir gorseniz!agdanin degdigi yerler resmen yanik gibi,herkes ne oldu diyor,yaralarim bugun cok belirgin hale geldi,dudak ustum ve kenarlari yara bere icinde,bepantol aldim eczaneden,insallah leke kalmaz,baska bir topikde yazmistim,cildimi kasisam bile leke yapan cinsten,yaradan bereden gectim leke icin korkuyorum.

canım bepantene sür hemen yara oluştuğu zaman eğer kabuk bağlarsa bactroban sür iki güne kabuk kalmaz hatta şöyle yapabilirsin bepantene merhem ve madecassol merhemi birlikte kullanabilirsin korkma sürekli sür iz falan kalmazz çok geçmiş olsun canımmm ağrın içinde ağrı kesici al

canim bactrobandami yara ve yanik kremi acaba?birde birsey daha soracagim,bu bepantol cok guzel bir kremmis,tipki nemlendirici gibi,once sadece yaralarimin ustune surmustum ama az once butun yuzumde denedim ve cildim harika yumusayip nemlendi,tup bitene kadar tum yuzume uygulasam bir zarari olmaz degilmi?

bepanten çok yağlıdır sivilce çıkarabilir dikkat et.. bendce krem yerine buz joysaydın daha iyi olurdu şimdi yanık yerde bir sürü küçük sivilce çıkacak bende öyle olmuştu da..

bepanten çok yağlıdır sivilce çıkarabilir dikkat et.. bendce krem yerine buz joysaydın daha iyi olurdu şimdi yanık yerde bir sürü küçük sivilce çıkacak bende öyle olmuştu da..

Canim bu tur agdalari kullandiginizda normalde hic zedelenme olmasa bile 2 saate kadar su degdirmemek gerekiyormus cunki leke birakiyormus o yuzden buzu dokunduramadim ama benim aldigim bepantol cok yagli bir krem degil nedense,bepantenin yagli oldugunu herkes soyluyor ama bu bepantol baska bir formu mu acaba,cok sivi bir krem ve cok kolay suruluyor,bepanten hic gormedim oda boylemi?

X