Menopoz Lütfen yardim bu sikayetleri olan varmi

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

cemresadem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
169
0
Merhaba ben 50 yasindayim ve aylardir rahatsizim adetim de kesildi,uyku problemi cekiyorum aylardir hic birseye halim yok surekli sikinti basiyor,yerimde duramiyorum,herseye uzuluyorum dunya bitmis gibi his ediyorum herseye aglayasim geliyor,oturamiyorum yerimde duramiyorum,hic birseyden keyif almiyorum lutfen menepoza girip de bunlari yasayanlar ve cekenler varmi ?

menapozda rahatlatıcı bir iksir aktardan alırken öğüttürmeyi unutmayın günde bir veya iki tatlı kaşığı rahatlatıyor ve birçok eksilen vitaminleri tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz sağlıklı günler diliyorum

Merhaba ben 50 yasindayim ve aylardir rahatsizim adetim de kesildi,uyku problemi cekiyorum aylardir hic birseye halim yok surekli sikinti basiyor,yerimde duramiyorum,herseye uzuluyorum dunya bitmis gibi his ediyorum herseye aglayasim geliyor,oturamiyorum yerimde duramiyorum,hic birseyden keyif almiyorum lutfen menepoza girip de bunlari yasayanlar ve cekenler varmi ?

Merhaba bu şikayetlerinizin daha da fazlasını ben çektim,bitkisel ürünler kullandım,kendin evde kür yaptım,maalesef depresyona girdiğimi anladım sonunda,kimseyle konuşmak istemiyordum kimse konuşmasın misafir gelmesin,ben bir yere gitmeyeyim,gündüz gündüz yorganı başıma çekip yatıyordum,canım hiç iş yapmak istemiyordu,ateş basması ne demek lavlar dökülüyordu üstüme,mide bulantısıyla başlıyan,aşırı sinirlilik ve en sonunda pes ettim pskiyatriste gittim,çünkü rahmetli annem meme kanserinden vefat ettiği jinekoloğa gidip için hormon almak istemedim,5 yıldır doktorumun verdiği antidepresanı kullandım ve artık bıraktım şükürler olsun ama menopozun bana getirisi aldığım 15 kilo oldu,akupunktur ve diyetle 10 kilo verdim sonra tekrar aldım,şimdi tekrar vermeye uğraşıyorum,Allah sizede acil şifalar versin

X