lütfen yardıııııııımmmm!!!!!

umut27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2011
400
0
arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba siteye yeni üye oldum ama 2 yıllık pasif kullanıcısıyım:)) 19 aylık bebek özlemim var ama bu ay farklı birşey oldu ve adetim her ay düzenli olmasına rağmen 4 gün gecikti.ama 1 günlük açık pembe renkte tırnak ucu kadar lekelenme yaşadım iki gün önce fakat şimdi kesildi.adet belirtisi de yok çıldırıcam yani.... bugün idrar testi yaptım negatif.. sizce hamile miyim yoksa acele mi ediyorum.. nolur yardımmmmm....

saglık ocagında kan ver canım en ıı cozum

bende senınle aynı durumdayım canım aylardır bebek ıstıyoruz bu ay adet tarıhımden 4-5 gun once hafır pembe bır leke gordum devamı yok adetım 4 gun gecmıstı ıdrarda baktım negatıf bugun gecelı 8 gun oldu ama hala adetım gelmedı korkudan kan testıde yaptıramıyorum hıc bu kadar gecıkmezdı hep 1-2 gun oynardı adet tarıhım sımdı cok saskınım sadece dua edıyorum 10 gunu gecerde adet olmazsam doktora gıdecem ıstersen sende bıraz bekle benım bulundugum ılcede kan tahlılı yapılmadıgı ıcın 10 gun gecmesını beklıyorum hanı moralımızı yuksek tutalım Rabbım ısteyen herkeze tez vakıtte hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah....

ayy canım ne oldu bi haber versen seni merak ettim

ayy canım ne oldu bi haber versen seni merak ettim

dayanamadım ve bugün kan testi yaptırdım.yarın alıcam sonucunu... ama umut yok sanırım...çünkü kahverengi lekelenmem oldu sanırım adet görücem..neyse bu masal da böyle biter... (

ben bekleyemedim ve test yaptırdım sonucu yarın öğleden sonra alıcam inşallah... ama umudum yok çünkü kahverengi lekelenmem oldu sanırım adetim başlayacak...o kadar da umutlanmıştım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…