Lütfen testimi yorumlayın hamile miyiiiim ???

kaçak84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
92
5
$DSCF0776.jpg $DSCF0777.jpg $DSCF0776.jpg $DSCF0777.jpg

resimde çok net belli olmuyo yanı resımden bişe anlamadım ikinci çizgi varmı orda.benim test sonucumda ikinci çizgi çok silikti mesela cok dıkkatlı bakınca bellı oluyodu ve hamıleydım.

sen kan testı yaptırmadın mı :)

bellı olmuyor kı basında kı kırmızılık ne onu anlayamadım ..sonda bellı belırısız bır sey var ama

sen baktıgında ne goruyorsun..

ınsallah hamılesındır

sen kan testı yaptırmadın mı :)

bellı olmuyor kı basında kı kırmızılık ne onu anlayamadım ..sonda bellı belırısız bır sey var ama

sen baktıgında ne goruyorsun..

ınsallah hamılesındır

:KK1: ya ben çok sabırsız ve kararsız biriyim bekleyemedim iki gün daha bugün idrar testi yaptım biraz çok kaçırmışım galiba allah bullak bişeyler çıktı ikinci çizgi var mı yokmu karar veremedim onun için size soruyorum siz karar verin iki üç gün sonra zaten kan testi yaptırcam inşallah..

Test çok dağılmış yenilemen gerek bence ..Vardır yada yoktur demek yanlış amaaa inaşallahhh:KK49:

Bana bu test bozuk gibi geldi canım, bu şekilde kırmızının dağılmaması gerekli. Bence sen başka bir marka test ile bir daha dene, hamileysen bile bu test gösterememiş olabilir.

aynı olay arkadaşımın başına geldi ikinci çizgisi silikti.onun anlamıda adetinin daha 5 gün geçmesiymiş.normalde adetin 10 gün gecikmesinden sonra net ikinci çizgisi görünürmüş.arkadaşım şimdi hamile.sanırım sende hamilesin hayırlı olsun

aynı olay arkadaşımın başına geldi ikinci çizgisi silikti.onun anlamıda adetinin daha 5 gün geçmesiymiş.normalde adetin 10 gün gecikmesinden sonra net ikinci çizgisi görünürmüş.arkadaşım şimdi hamile.sanırım sende hamilesin hayırlı olsun

ayyy inşallah...hayırlı olsun diyince çok heyecanlandım :KK16: geçen ay ayın 1 inde adet olmuştum yani benim de 5 gün mü geçmiş??? :KK49:

$DSCF0781.jpg $DSCF0782.jpg $DSCF0781.jpg $DSCF0782.jpg

az önce çektim testin fotoğrafını yaklaşık bugün saat 5 te yapmıştım bu testi bekledikçe test bu hale geldi şimdi yorumlayın belirgin olarak iki çizgi var diğer kırmızı lekeler de silinmiş demek ki kuruyunca kendine geldi doğru mudur hamile miyim ?? :KK49:

Eki Görüntüle 135826 Eki Görüntüle 135825 Eki Görüntüle 135826 Eki Görüntüle 135825

az önce çektim testin fotoğrafını yaklaşık bugün saat 5 te yapmıştım bu testi bekledikçe test bu hale geldi şimdi yorumlayın belirgin olarak iki çizgi var diğer kırmızı lekeler de silinmiş demek ki kuruyunca kendine geldi doğru mudur hamile miyim ?? :KK49:

arkdaşım testlerin üstünde ilk 5 dk da renk dönerse der sonrasını dikkata almayın der aldığın testi birdaha oku canım dilerim hamilesindir ama uuzn amandan sonra bu hale geldiyse sanırım negatif:KK43:

fazla umutlanmiyim o zaman testin üstünü okudum öyle yazdığını biliyorum ama umut işte .......

cnm umutlandırmak istemem ama bence hamilesin.yakında eczane varsa idrarla yarın tekrarla istersen sonrada kanda baktırırsın

belli olmaz arkdaşım ümidini yitirme ama emin olmak için kan testi şart bu arada kaç gün geçti adetin

geçen ay ayın 1 inde adet olmuştum her ay 4 gün ileri geliyo yani 3 ya da 4 gün geçmiş oluyor galiba ben yeni evliyim dört aylık yani bu konulara çok acemi

TATLIM KESİNLİKLE HAMİLESİN ERKEN OLDUĞU İÇİN HCG KENDİNİ GEÇ BELLİ EDİYO BENİMKİNİ GÖRSEYDİN 4 GÜN GEÇTİĞİNDE SİLİK VE İNCECİK BİR ÇİZGİYDİ YARIM SAAT SONRA ÇIKMIŞTI AMA HAMİLEYMİŞİM ÇOK ŞÜKÜR:nazar:DARISI İSTEYEN HERKESE:KK8::KK8::KK8:

Son düzenleme:
X