Lütfen testime bakar mısınız 🥲

nursenathegirlll

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
120
28
22
Reglim iki gün gecikti predictor erken testi yaptım sonuç aşağıdaki gibi normalde bir gün bile sekmez reglim iki üç dakika içinde çok zor görebildiğim bir çizgi çıktı kan testi vermem pazartesi mümkün ancak , bilen biri bakabilir mi

Eklentiler

• IMG_1502.jpeg
    IMG_1502.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_1501.jpeg
    IMG_1501.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1499.jpeg
    IMG_1499.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 38
Reglim iki gün gecikti predictor erken testi yaptım sonuç aşağıdaki gibi normalde bir gün bile sekmez reglim iki üç dakika içinde çok zor görebildiğim bir çizgi çıktı kan testi vermem pazartesi mümkün ancak , bilen biri bakabilir mi
Ben 2.cizgiyi görüyorum imkanınız varsa özele gidip kan verin 1 2 saate çıkar :)

Ben 2.cizgiyi görüyorum imkanınız varsa özele gidip kan verin 1 2 saate çıkar :)
Gebelik varsa erken gebelik testinin direkt çıkarması gerekmez mi üstelik bat günü de iki gün gecikti direkt çıkarması lazım gibi kafam çok karıştı ümit etmek de istemiyorum özele de gitmem mümkün değil ilçeye pazartesi gideceğiz

Gebelik varsa erken gebelik testinin direkt çıkarması gerekmez mi üstelik bat günü de iki gün gecikti direkt çıkarması lazım gibi kafam çok karıştı ümit etmek de istemiyorum özele de gitmem mümkün değil ilçeye pazartesi gideceğiz
Markalardan farkediyor sanırım yalancı pozitif gösterende varmış ama hangi markalar bilmiyorum. Umarimgönlunuzce olsun herşey ama bekleyeceğine bence kan verip acabaları kenara at :)

Ekran parlaklığını en sona açınca gördüm ilk fotoğrafta belli oluyor sadece ama baya silik. Kan testi versenizde bu çizgiyle test sonucu az çıkar. Bence pazartesiye kadar bekleyip öyle kan verin. Hatta yarında yapın idrar testini. Eğer artış varsa daha belirgin olur zaten

Ekran parlaklığını en sona açınca gördüm ilk fotoğrafta belli oluyor sadece ama baya silik. Kan testi versenizde bu çizgiyle test sonucu az çıkar. Bence pazartesiye kadar bekleyip öyle kan verin. Hatta yarında yapın idrar testini. Eğer artış varsa daha belirgin olur zaten
Bu erke gebelik testi de 6 gün önceden bile çıkartıyor benim 2 gün gecikmem var olsa zaten direk çıkarmaz mıydı diye düşünüyorum bilemedim

valla 28 ortalama alırsak 4 gün geçti 30 alırsak 2 gün geçti ama ben maks 29 günde bir olurum belirtim de çok ama aynı zamanda mevsimsel bir grip atlatıyorum galiba hangi belirti neye ait çözemedim
Geç döllenme olma ihtimali de var yani. Böyle çıkması şaşırtıcı olmaz o zaman. Siz dediğim gibi yapın bence pazartesi kan testi verin. Biraz zaman tanıyın 😊

X