LÜTFEN SONUCUMU DEĞERLENDIRIR MISINIZ . 😔

Ceren4433

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
42
18
43
Sonuclarim yeni cikti doktoru ancak carsamba gorebilecegim . Bilenler lutfen yardimci olabilir mi . Hamile degilim .

Eklentiler

• 20221014_193358.jpg
    20221014_193358.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 113
Ilk defa ara kanamam oldu ve son gunumde verdim .
3 gun adet oldum . Sonra kesildi 4 gun sonra tekrar adet oldum . Doktor onemsiz bir kust var dedi ama kanser testleride yapmis kan istedi verdim . Kanser degerleri iyi . Daha doktora gosteremedim . Antibiyotik kullaniyorum . Buda yukseltmis olabilir mi . Birde lh cok mu yuksek . Bu degerler cok mu kotu

3 gun adet oldum . Sonra kesildi 4 gun sonra tekrar adet oldum . Doktor onemsiz bir kust var dedi ama kanser testleride yapmis kan istedi verdim . Kanser degerleri iyi . Daha doktora gosteremedim . Antibiyotik kullaniyorum . Buda yukseltmis olabilir mi . Birde lh cok mu yuksek . Bu degerler cok mu kotu
Kist olduğu için bir şey diyemem normal adet döneminde vermiş olsaydınız değerleriniz yüksek derdim sizinki biraz farklı doktor daha iyi açıklar

merhaba kaç yaşındasınız

X