lütfen okuyun bilen varsa yardımcı olsun

setu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
954
6
merhaba arkadaşlar yaklaşık iki hafta önce idrar testi ile hamile olduğumu öğrendim daha sonra kan testi yaptırdım pozitif çıktı. doktorumdan randevu aldım ama ultrasonda hemen gözükmez diye iki hafta sonraya falan aldım. bu cumartesi doktoruma ilk kontrol için gittim doktor son adet tarihimi sordu. son kanamamın başladığı gün 27 Ocaktı. buna göre yedi haftalık hamilesin dedi ve ultrasonda kalp atışlarını da duyabiliriz dedi. ultrasona girdim ama doktorun yüzünde garip bir ifade vardı bir anormallik olduğunu düşündüm ama sormadım sabırla bekledim. sonra doktor son adet tarihin kesin 27 ocakmı diye sordu evet dedim ama ultrasonda gebelik altı haftalık olarak gözüküyor dedi. adetlerin düzenli mi diye sordu bende hayır dedim genelde her ay ileri atarak gider hiç düzenli adet görmem. o zaman böyle olması normal dedi adetleri düzenli olmayan kadınlarda böyle şeyler yaşanırmış ama haftaya belli olur dedi. eğer haftaya bebek yedi haftalık içine girmezse gelişmediğini düşük riski olduğunu anlarız dedi ama ben o ihtimali düşünmüyorum çünkü adeti düzenli olmayan kadınlarda rastlıyorum bu duruma dedi. kafam çok karıştı haftaya belli olacak hiç böyle bir şey başına gelen varmı?

canım merak etme öle geç yumurtlama yada geç döllenme oluyo sen rahat tut içini benimde öle şuan 1 hafta geriden gelio bhcg artışlarını takip et artış güzelse sorun yoktur.

canım beta hcg artışlarım düzenli bir sorun yok doktor beta hcg değerlerin çok iyi dedi aslında içimde kötü bir his yok doktor da zaten ben o ihtimali düşünmüyorum dedi.

evet canım kesinlikle doktorun haklı adetleri düzenli olanlarda genelde sorun oluyor ..hiçcanını sıkma canım..

benim adet günlerim düzenli olmasına rağmen 6 haftalık hamile olmam gerekirken 4 hafta 4 günlüktü bücürük kalp atışlarını duyduysan sorun yokkkkk merak etme ...

canım korkacak birşey yok geç döllenme olabilir benimde bebeğim gebeliğin olması gerekenden 2 hafta küçük

canım geç döllenmedir benim de öle oldu 8 eylül sat ama 21 eylül görünüyo oğlumun gelişimine göre allah tamamına erdirsin kuzum görürsün hiç korkmaaaa üstelik benim bhcg çok da düzenli değil ve üstelik kanlı akıntımda vardıııııı allahım ol derse olur hiç üzülme annesi meleğin seninle allahın izniyleee

canım yeni gebeliklerde bazen bebek ve kese görünmeyebiliyo sabret ve moralini bozma olumlu düşün testide tekrarla öncekinden yüksekmi düşmüşmü kontrol altında tut hayırısı

geç döllenme olmuştur cnm,zaten adetlerinde düzensizmiş bak
sorun etme kendine
tebrik ederim cnm hayırlı olsun,sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle

canim kendini uzme streste yapma mumkunse bebegin seninle kalir umarim hayirli saglikli olsun ins Allah yardimcin olsun kib baska dr gorun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…