Lütfen okuyun arkadaşlaarr

eylulhusran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2011
79
0
adetiminden 5 gün önce ilişki oldu,böyle hamile kalma olasılığı düşük tabi yumurtlama günü geçtiği için ama ne olur ne olmaz diye içimde bi kuşku oluştu..ilişkiden 4 gün sonrada adet oldum ama içimi birşey kapladı ya üstüne görmeyse diye.. son 3 aydır adetlerim hep azdı bunun için doktora gittim ve bi sorun yok dedi yine aynı şekilde oldu..şimdi ilişkinin üzerinden 25 gün geçti idrar testi yapsam net sonuç alır mıyım yoksa daha bekleyeyim mi tecrübeli arkadaşlardan yanıt istiyorum :) 2. adetime de 9-10 gün falan kaldı..gögüslerim dokununca acıyor sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi ? bunun dışında bir belirtim yyok..

Umarim yardimci olabilirim size. ben testimin sonycunu 1 saat once aldim hamile ildugumu ogrendim.adet gunumde 1damla gelmisti daha sonra hiv gelmedi o ginden dune kadar goguslerimin agrisina dayanamiyordum suan iyiyim ama sutyen bile takamiyordum..mide bulantim var ama henuz kusmadim kan testi yaptirmanizi tavsiye ederim kesin sonuc icin.bi masrafida yok ozelde bile 15 tl..icinizde kusku kalmasin

Sunuda eklesem iyi olur bi arkadasimda adet gormustu ama hamileudi ilk aylarda olabiliyor diye biliyorum..en azindan gebelik testi alip kendiniz yapin :)

idrarda yapsam 25 gün sonra belli olmaz mı? benim kan geldi baya kırmızı renkli öyle az değildi ve 4 gün falan sürdü.. gögüslerimde cok acımıyor sadece ben dokununca acıyor..

2 hafta gectikten sonra istediginiz tarihte yapilabilir diye biliyorum.kusura bakmayin bu konulardan biraz cahilim ancak kendimden ornek verebilirim.ama emin olmanin tek yolu test :/test cubugu daha kolay olur ama sonuc ne olursa olsun insan emin olamiyor.bi hastaneye gidip idrar yada kan testi yaptirirsaniz daha kesin sonuc alirsiniz.annem hemsire bana kan testi daha kesin olr dedi o yuzden kan testi yaptirdim :S

ikinci adetim geliyo diyosun canım...
varsa muhakkak idrarda çıkar...
adetten bikaç gün önce bile sonuç veriyo idrar testleri....

tesekkür ederim ikinizede.. o zaman ben en yakın zamanda yapayım peki sabah idrarı olması gerekiyo mu?? ya da sıkıştırıp gün içindede yapsam olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…