Lütfen kızlar, bana da yardım....

BATINCIM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
100
0
44
merhaba bende sizlerle bir sorunumu paylaşmak istiyorum.geçen hafta bilg.bakarken bilg.kayıt yaptığını fark ettim.baktımki eşim netlog adlı bir siteye girmiş o ordaki bir çokbayanla yazışmış.üstelik hepsinde kendini farklı tanıtmış.boşanmış olduğunu mesleğini farklı söylemiş ama tel.numarasını falan vermiş onlar gerçek fakat adınıda farklı söylemiş.
daha sonra başka bir ytanesini okuyordum bir baktım bu baynala gayet samimi bebğimin adına kadar biliyor o bayan üstelik benim adımı söylüyor benden kıskanıyormuş eşimi falan..

hemen odaya gidip eşimi kaldırdım ve tabiiki tartıştık.adi herifin savunması ya ben onlatla dalga geçiyorum sen internetteki basit kadınlarla kendini birmi görüyorsun dedi.yaptığı açıklamadaki pişkinliğe bakarmısın

şimdi diyeceksinizki boşan.1.5 yaşında oğlum var babaya acayip düşkün.hemde bunu hiç haketmediği halde.aslınad ekonomik özgürlüğüm var.ama sanırım benim cesaretim yok.yapamdım gidemedim.gidersem olacak olayaları kestiremiyorum.
şu an aynı evdeyiz ama kesinlikle konuşmuyorum yüzüne dahi bakmıyorum.cep tel.komple kapattım iş yerimden ararsa suratına kapatıyorum.bilmiyoryum böyle nereye kadar lütfen bana fikirlerinizi söylerimisin.ne yapayım arkadaşlar??sinirden ölmek üzereyim senağlamasenağlamasenağlama

ne yapacaksın hemen boşayacaksın bu adamı...
oğlunu paronoya içinde daha iyi mi büyüteceğini sanıyorsun be tatlım?

bekara karı boşamak kolay gelir derler ama ben 9 aylık bebeğimize rağmen bana ihanet eden eşimi tek celsede boşadım.

Son düzenleme:
Dalga geçecek başka birşey bulamamış mı elin kadınları ile dalga gçeiyor :1closedeyes:
Kılıfa bak"basit kadın"mış..
O basit kadın dediği dıdısının dısınısını biliyor
Madem öyle kendi neden basitlerle muhatap olp kendisni basitleştiriyor:nazar:
Bu bir aldatma vakası..
açıklamaları sizi tatmin etmedi ise iyice düşünün derim ben

aman ya erkekler neden başka kadınlarla konuşmaktan bu kadar zevk alırlar ki
çok adiler yaa savunmasına da bakın
:kızgın:

çocuğunuz o babayla ne kadar sağlıklı büyürki hem boşandıktan sonra babasıyla pekala görüşebilir ama boşanmazsanız siz affedebilecekmisiniz eşinizi hem özürbile dilememiş sanırım verdiği cevapta cabası

Arkadaşım hayat sizin..
Sindirebilirseniz devam edin evliliğinize..:nazar:
Yerinizde olsam maddiyatım bile olmasa evlere temizliğe giderim yine de o adamla evli kalmam.. Hele ki siz memursunuz.. Niye çekeceksiniz ki bu terbiyesiz adamı?:kızgın:
Çocuğunuz olması hiç bir şeyi değiştirmez aksine böyle bir karakterdeki baba ile aynı çatı altında yaşamaması daha uygun bence..:1closedeyes:

senin eşin aranmış canım .
merak ettim bu kadınlara hiç buluşmuş mu?
işin çok zor.
boşan diyemem ama ama uslanacağını zannetmiyorum
allah kolaylık ve sabır versin

Bir internet vakası daha. :nazar:

tatlım kabul ediyorum internet daha kolay yapılır hale gelmesine sebep oldu ama tam sebebi değil...

sadece daha kolay ve daha çok kişiyle yapmalarına sebep oldu...

internet olmasaydı bu adam bir şekilde işyerinden, yoldan, semtten vs. bir kadınla zaten yapacağını yapardı

ama kabul ediyorum yaygınlaşmasına ve kolaylamsına internet sebep oldua.s.

Durum gayet açık.Aldatılıyorsunuz! Hem kadın sizi kıskandığını da yazmış.Bayan arkadaşlar tabiki olabilir ama bu kadar samimiyet aşırı..Eşinizin yolu yol değil.Tekrar güvenebilecek misiniz ona? Ya da daha kötüsü başınıza gelince mi ayrılacaksınız? Karar sizin ama bence bir daha asla o insana güvenemezsiniz.. .Başkalarıyla dalga geçicek bol vakti varsa, onu yapmak yerine sizinle bir film takıp seyredebilirdi..

üzücü bir durum cidden
allah yardımcınız olsun
bu durumda yapılması gereken ayrılmaktır evet
ama buna siz karar verebilirsiniz
boşamakta öyle kolay değildir
bazı arkadaşlar hemen boşanın vs. diyebiliyorlar
ama herkesin şartları bir değildir
bu kadar kolay hüküm vermeyin:nazar::mymeka:
tekrardan allah yar ve yardımcınız olsun arkadaşım

merhaba bende sizlerle bir sorunumu paylaşmak istiyorum.geçen hafta bilg.bakarken bilg.kayıt yaptığını fark ettim.baktımki eşim netlog adlı bir siteye girmiş o ordaki bir çokbayanla yazışmış.üstelik hepsinde kendini farklı tanıtmış.boşanmış olduğunu mesleğini farklı söylemiş ama tel.numarasını falan vermiş onlar gerçek fakat adınıda farklı söylemiş.
daha sonra başka bir ytanesini okuyordum bir baktım bu baynala gayet samimi bebğimin adına kadar biliyor o bayan üstelik benim adımı söylüyor benden kıskanıyormuş eşimi falan..

hemen odaya gidip eşimi kaldırdım ve tabiiki tartıştık.adi herifin savunması ya ben onlatla dalga geçiyorum sen internetteki basit kadınlarla kendini birmi görüyorsun dedi.yaptığı açıklamadaki pişkinliğe bakarmısın

şimdi diyeceksinizki boşan.1.5 yaşında oğlum var babaya acayip düşkün.hemde bunu hiç haketmediği halde.aslınad ekonomik özgürlüğüm var.ama sanırım benim cesaretim yok.yapamdım gidemedim.gidersem olacak olayaları kestiremiyorum.
şu an aynı evdeyiz ama kesinlikle konuşmuyorum yüzüne dahi bakmıyorum.cep tel.komple kapattım iş yerimden ararsa suratına kapatıyorum.bilmiyoryum böyle nereye kadar lütfen bana fikirlerinizi söylerimisin.ne yapayım arkadaşlar??sinirden ölmek üzereyim senağlamasenağlamasenağlama

Allah Allah.. Yenılır yutulur gıbı deıl..Erkeklerin ılk savunması budur zaten ''kendını o basıt kadınlarlamı kıyaslıyosun''Ne işin var ozaman öle basitlerle..Sanal ortam oldugu ıcın daha masumane gelıo sanırım..Sanal ortamda böle seylerle ugrasan erkek gercekte yapmaya cesaret edemeyen erkektır..
Hıc uzulme bacım,kendınden de taviz verme derim..

bence bir süre daha böyle gitsin yapılan şey hatta savunma çok tertipsiz ama çocuğum var diyorsun kocanı gözlemle artı eksilerini bi süre sonra daha rahat gözlemle ama tavrınıda koy

canlarım tamam haklısınız ama ne yapayım??boşansam ailemin yanında yaşayamam.tek başıma yaşamama onlar izin vermez.ayrıca daha çok küçük bir çocuk var ortada.tamam ona artık sala güvenemem.vallaha bilmiyorum şaştım kaldım.kafayı yicem:senağlama

Özrü kabahatinden büyük şerefsizin.:mymeka:

İnsan pişman olur, kahrından ölür be böyle bir olayda, adam ne kadar rahat, midesiz pislik:mymeka:

canlarım tamam haklısınız ama ne yapayım??boşansam ailemin yanında yaşayamam.tek başıma yaşamama onlar izin vermez.ayrıca daha çok küçük bir çocuk var ortada.tamam ona artık sala güvenemem.vallaha bilmiyorum şaştım kaldım.kafayı yicem:senağlama

canikom git bir uzmandan psikolojik destek al...
şu an sağlıklı bir karar alman mümkün değil...
doğal olarak bozulmuş olan psikolojini düzelt sonra gerisi gelir:teselli:

aynı evin içinde 2 yabancı olcaksınız, yaptıklarını unutabilirsin belki ama onu asla affedemezsin, adi adamlar ya illa çocuk olunca yapçaklar, galiba bu işe hamileyken bulaşıyorlar,tutamıyolar kendilerini uçkuru kopasıcalar üfff ya,sinirlerimi berbat ediyo bu kadarı bile,Allah sabrını ve hakkında hayırlısını versin canım

ben olsam bende girer o yada benzeri sitelere üye olur
erkeklerle yazişirim gözüne soka soka
sorduğunda yada tepki verdiğinde
-aaa hayatim onlar basit erkekler dalga geçiyorum onlarla kendini birmi tutuyosun derdim:nazar:

X