lütfen karar vermeme yardım edin.(acill)

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
946
5
mrb.sizden bi konuda yardım isticem.karar veremiyorum bir türlü ne yapmam gerektiğine.olayı anlatıyım.
biriyle tanıştım.o beni çok önceden tanıyormuş.1 hafta kadar çıktık.bu bana çok aşıktı.öyle diyordu.yeminler ediyordu ve bana da ettiriyordu hayatımda hep kal diye.sevgili olmazsan dost ol diye.beni kaybetmekten çok korkuyordu.sonradan beni nerden tanıdığını söyledi.benim bir arkadaşım vardı kardeşime aşık.ama kardeşim buna yüz vermedi diye düşman oldu çocuk bize resmen.işte bu da onun arkadaşıymış.
dün yine konuşuyorum erk arkadaşımla.diğer çocuk yani bize düşman olan yanındaymş.sonra msn başına geldi.int cafe onun.ben cafeyi kapatıcam dedi.sonra işte başladı gördünmü senin canını sıktım.bilmem ne demeye.sen ne diyosun ya defol git dedim.gördünmü nasıl moralini bozdum dedi.onuru mu kastediyorsun dedim.evet dedi.ne yani onur oyun mu oynadı bana dedim.aynen öyle senin canını sıktım işte dedi.meğer onur onunla birlikte bana oyun oynamış.çocuk çok üstüme geldi.onura soruyum dedim.aradım.telefonuna da o çocuk çıktı.onur yanımda vermiyorum dedi.onur ses ver falan dedi.ama onurun hiç sesi gelmedi.neyse artık inandım ve onuru sildim derken onur aradı.cafede unutmuşum telefonumu dedi.çağlar bişeyler anlatmış inanmışsın ve üstüne benim için 1 haftalık adam demişsin dedi.bu kadar basit miyim senin için falan derken.en sonunda kızdım sen kendi yaptığına bak oynadın git başımdan dedim.ama o oynamadım diyor.çağlar yalan söylemiş.aklınca aramızı bozacakmış diyor.ben sana yemin edermiydim aşığım diye oyun olsa diyor.ama bunları konuşurken o çocuk hala yanında. ne arıyor yanında oyun değilse hiç mi bişi demedin diyorum onunla konuştuklarımı bilemezsin diyo.2 gün müsade etti.düşün dedi.ben bitirmek istemiyorum seviyorum dedi.sevmesem şöle olmazdı bilmem böle olmazdı bu çocuk yalancı sen de biliyosun nasıl ona inanıırsın falan dedi.sizce ne yapmalıyım.çok kararsızım.msn i açık bırakıp çıkmış ve telefonu orda unutmş olabilir mi ciddn.bu kadar tesadüf olur mu.ona güvenmelimiyim.devam etmelimiyim.karar veremiyorum...

Sence inanilacak birimi?
Ayrica seninle yazisirkenmi cikti gitti msnden?
Hersey biraz tuhaf degilmi?
Bence uzak dur derim, bu isin icinde bir is var.

bununcevabını hiçbir zaman öğrenemiceksin ve bu hep senin içinde şüphe olarak kalacak, içini kemirecek
sence bu şüpheyle yaşamaya değer mi?...........
mirmirmirmir

universite okuyan kizsin ne isin var internet cafelerde pinekleyen bir adamla
sevgisi batsin carpamamis mi arkadasinin agzina iki tane hala dip dibe duruyo

seninle sonradanda olsa neden hala onun yanındayken konuşuo?!!!!ben huylandımm:1no2:

önemseme derim
unut gitsin
demek çok boş vakitleri varki uğraşıyorlar böyle
şeylee.

Dün konu açmıştın orada evlenme kararı verenediğin çocuk mu bu...
Hiç birşey anlamadım ben.....
Kim kim valla kafam karıştı...mirmirmirmir

Dün konu açmıştın orada evlenme kararı verenediğin çocuk mu bu...
Hiç birşey anlamadım ben.....
Kim kim valla kafam karıştı...mirmirmirmir

evet aynen o.ama evlenme kararı veremiyorum değildi.onun sevgisine pek inanmıyorum gibi bir konuydu.ama evet beni kaybetmemek için evlenelim gizli sonra para biriktirip adam akıllı bi düğünle evlenelim diyordu.
bir de bana hesap soruyor yaa ben 1 haftalık adam mıyım diye.
arkadaşı daha yeni başlıyoruz demişti.eğer onur aradan çıkarsa bizden hiç bi şekilde haber alamıyacak.belki de yine bir oyun içindeler.haklısınız sanırım.bu şüpheyle yaşamaya değmez.

Canım kötü bir durum. Bence ilk başta oyun dediler, intikam aldılar sonrada dayanamadı geri aradı seni.

Bence çok saçma ve çok çocukça şeyler. Zamanım var uğraşırım diyorsan uğraş. Ama bence bundan bi yol olmaz.

Balık baştan kokar. Arkadaşını söyle bana kim olduğunu söyleyeyim sana... Uzar gider atasözlerimiz.

Yani herşey senden biter. Devam edersen bile bile lades seninki. Ayrıca hangi devirde kalmış Allah aşkına öyle körkütük aşık olup yeminler eden başlar başlamaz.

ilk önce herkese verilcek br şans olacağını düşünüyordum ki son yazını okuyana dek ne demek gizlice evlenmek sen üniversite okuyan bir genç kızsın oyunun olup olmadığını bilemem ama bence bunu diyen birini hayatında yeri olmamalı ama insanlar kendi kaderlerini kendileri çiziyorlar..Oyüzden bu konular şakaya gelmez bir ömür geçirmek bu basit mi evlenelim dedi bir de gizlice insanlar senelerce çıkıp delirler gibi aşıkken ilişkilerini bitrenler var güzelim..

bu oyun bitmez :nazar:
sana oynadıkları oyun az oldu ki inkar ediyor mirmirmirmir

canım çok çocukça davranış bunlar.
öyle yeminlre filan inanma.
baştan şüphe yaratmış. hayırlı olmaz boşver.

evt teşekkür ederim hepinize.kararımı verdim.çok yardımınız oldu ve ona msj attım.eğer oyunsa ikinci oyuna gelemem değilse senin bana verdiğin değeri msnden hoşçakal bile demeden gittiğinde ayrıca arkadaşına sevdiğim kızla aramı bozuyosun bile diyememenden anladım dedim.sanırım en doğrusu buydu.hepiniz sağolun.
biliyorum ki beni kaybetmeyi hiç istemedi.ama oyun olsa da olmasa da bana büyük bi yanlış yaptı.hayatımda yeri yok.

X