Lütfen fikri olanlar yazsınlar

prospectingkit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
2.303
29
Kızlar uygun fiyatlı antalya bodrum otelleri artıyorum tam buldum diorum fakat şikayet comun sitesinde kimisi yerden yere vurmuş kimisi çok beğenmiş hangisi reklam hangisi gerçek insan inanamıyor. 2 kişilik 1400 1600 arası 5 gece olarak antalya bodrum Fethiye açıkçası çok farketmio aileye uygun 3 yasında bir kızım var otel önerisi olan bar mı ? Lütfen yardımcı olun yoksa tatile çıkarmıycam

canım benim rüya gibi bi tatil geçirdiğim yer ÜTOPİA WORLD hem temizlik hem yemekler animayon canlı müzikler harika ötesi ve otelin içinde sürekli çalan piyano sizi alıp gtürüyor çocuklar için özel animasyonlar da çok güzel harika bi otel manzara saten süper ve çalışanlar sizi özel hissettiriyor herşey beyaz tertemiz ve eylülde uygun fiyatlı bi araştır derim

tatil olarak neresi derseniz benim için tatil olması ve gezi üstene olmas yeterli olur bazen hiç tavsiye almadan sırf görmek istediğin için bile gideceksin genelde

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…