Lütfen fikirleriniz :(

BJKS1903

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2012
179
7
Merhabalar ablalarım,arkadaşlarım,küçüklerim.21 yaşındayım.Çok güzel bir ilişkim vardı ama ben bunun farkına geç vardım sanırım.Yengeç burcu kadının verdiği o özellikle birlikte çok kıskanç,geçmişe takıntılı bir insanım.Sevdiğim insan sadece benim olmalı bu tabiki herkes için öyledir ama benim çok aşırı derecede.Erkek arkadaşım bana deli gibi aşık,seven,kötü anlarımda yanımda olan biri yani aslında o mükemmel biri.Herkes bizi örnek aldığını söyler bize bayıldıklarını.Erkek arkadaşları bile yenge sizi görünce böyle ciddi bir ilişkim olsun istiyorum bile der.ilişkimizin ilk haftası sevgilim bana sana bir şey söyleyeceğim dedi.Bende dinledim.Eski kız ark. facede eklemiş bende görmeden eklemişim 3 kişiyle birlikte sonra farkettim sildim sonra bana msj atmış arkadaş amaçlı ekledim neden kabul edip siliyorsun diye bende arkadaş olsak ne olur olmasak ne olur dedim dedi bende inandım hatta dürüst olduğu için çok mutlu bile oldum üzülsem bile ama sorun yaratmadım.Sonra ertesi gün facebookuna girmiştim bir baktım gelen msjlardabir şey yok ama gönderilmişte var erkek ark.attığı cevap '' Evet ilk önce ekledim daha sonra resimlerine baktım kötü oldum.Arkadaş olsak ne olur olmasak ne olur'. bunu gördüm ve öyle kötü oldu ki herşey.Bütün güvenim gitti.Kız sevgilimi aldatmış yalanlarla dolu bir insanmış.Yaşadıkları herşeyi biliyorum hepsini tek tek ayrılmakla tehdit ederek anlattırdım.Canım yansada anlattırdım.Öyle zordu ki ama herşeyini bilmek istedim.Ayrıntıya girersek çok hatta kız daha sonralardan da aradı etti ben kavga ettim telde ağlamış sonra falan ama neyse kısacası erkek arkadaşıma hayatı zindan ettim.Her zaman konumuz o kız oldu.Ben sürekli onu sürdüm öne hep beni alttan aldı.Bu yzden kaç kere ayrıldım neler yaptım ona canını acıtmak için yalanlar bile söyledim ama canım yanıyodu işte elimden gelen başka hiç bir şey yoktu sadece canını acıtmak için konuşmak bağırmak çağırmak sıkmak üstüne gitmek erkek arkadaşlarıyla bile görüşmesini yasaklamak.Ama o hep alttan aldı hep olumlu yaklaştı bana sarıldı sıkı sıkı arkadaşlarıyla görüşmedi bile bensiz dışarıya bile çıkmadı.Öyle kötü birpsikolojiye sahip oldum ki hem kendime hemde ona zehir ettim bu aşkı.Yani düşünün bana aşkım diyo ben onada diyodun bana söyleme diyorum o derece kötüydüm.Onlarca kez ayrıldım barıştık.Çok hırçındım tokatladım yıktım döktüm.Arkadaşlarım bana söyledi yapma etme ama göremedim hiç bir şey.Neyse 2 yılımız geçti en son tekrar yine aynı konudan ayrıldım geçmişi yüzünden.Canını yakmak içinde ona başka biriyle konuşuyorum.Bana meleğim diyor (sevgilimin bana hitap ediş şekli) sen beni üzüyordun o beni güldürüyor.sanırım ben çok mutluyum falan neler dedim.3 4 gün bunu devam ettirdim.konuşmadım aramadım.sonra en son aradığımda telefonu kapalıydı başka bir ark. aracılığıyla ulaştım.arkadaşı çok kötü olduğunu söyledi arkadaşını eve bile almamış kusura bakma kardeşim yalnız kalmaya ihtiyacım var diye neyse zorla ulaştım.Facebookumda silmiştim onu oda resimlerimizi silmiş ilikşidurumunu yok yapmış ve bir kızı eklemiş.ben delirdim o yzden yaptığımın yalan olduğunu söyledim.kızla konuşmuşlar falan kızıda o arkadaşı ayarlamaya çalışmış.kız 94lü şaka gibi :S 18 yaşında bile değil neyse bu olayda bişeyler oldu bilmem ne hallettik.en son ben ona gitmiştim (o okul için istanbuldaydı.) hatta yaptığını affettim dedim ki benden asla beklenmeyecek bir şey.Gerçekten geçmişini unuttum bir an yaptığım yanlışı anladım.Çok değiştim düzeldim yanınada onunla her şeyi düzeltmeye gittim.Nyse çok güzeliz gayet sorun yok aşıcaz ben şüphelendim bir kaç hareketinden telefonunu benden saklıyor sürekli.bende bir şeyler olduğunu anladım.oyun yaptım ve dediki bak sana uzun süredir anlatmayı istiyodum ama anlatamadım.neyse babasınun arkadaşının karısının bir şeyi bu kız daha önce ben kıza göz dağı vermiştim sevgilimi ekledi diye bu kusura bakma falan filan dedi.neyse sevgilime bir gün bir numara msj atıyor kimsin napıyosun falan konuşuyolar normak sonra erkek arkadaşım niyetini anlıor kızın dior ki ben ****yı seviyorum aramızda bir şey olamaz bizim.bitiyor konuşma.neyse olay bu dedi bende kızı arıcam dedim tamam dedi sevgilim aradım saydım sövdüm kıza senin gibilere türk milletinde ne deniyor biliyor musunn sevgilisi olan adamı arıyosun sürekli falan hiç birşey diyemedi hı hı diyebildi bi.sonra bana aptal dedi bende o sihirli kelimeyi dedim o..... diye kapadım teli sonra bana faceden msj atmış 'cnm bak suanda cıkıosunuz evet msj amam yanlıs *****na bu konuda bana ne solesen haklısın ama senın sevglınde bana bu kdr yuz vermeseydı ben o msjları atmazdım ona. llk ayrıldıgınzdada bnmle konustu sonra senle barıstı bu son barısmanızdanda once bnmle konusuodu yılbası planı yapıoduk eger annem yedıtepeye yollarsa onlarda kalcagımı soluyodu snnlebı daha barısmıcagını ılk hatasından dolayıda cok uzgun oldugunu ve bıdaha olmucgını soledı bnde b sartla konustumonunla ve aklıma gelmeyen daha cok sey var. bu yuzden karsıdakı ınsanaorospu demeden once yanındakı ınsanada bak..ıyı geceler...' ben bunu bir duydum sinir krizi geçirdim .elimden bıçaklar mı almadı sevgilim attım kendimi yerlere.hayatımın en kötü günüydü.bende kendimi içkiye verdim erkek ark.da yanımda içiyor ikimizde çok kötüyüz.bende o hınsırla eski erkek arkadaşımı ekledim facebookta erkek arkadaşımın gözünün önünde konuştuk eskilerden falan yıkıldı.kolunda sigaralar mı söndürmedi bileklerini mi kesmedi yerlerden kaldırdım çok ağladı.neyse baya kötü anlardan sonra olayı bana dürüstce anlatmasını istedim.Ben o başka biri var yalanını attığım gün kız faceden bizim ayrıldığımızı görüyo (bundan eminim öyle olduğuna) sevgilime msj atyor nerdesin diye segilim numarayı tanımıyor kimsinizdiyor.oda yanlışlıkla sana attım arkadaşıma atıcaktım diyor yani ayak yapıyor sonra napıyorsun falan konuşmaya başlyolar.kız diyo yine aynı şey olucak biliyorum sen konuşmayı kesiceksin.oda yok diyor bu sefer olmucak öyle bişey kusura bakma diyor.neyse oda pek sanmıyorum ama falan diyor.neyse sonra yılbaşında napıcaksın diyor.sevgilimde antalyaya gidicm yada arkadaşlarımla istanbulda kutlucam kızda dior ki bende belki istanbula gelebilirim yılbaşında görüşürüz diyor sevgilimde olabilir diyor.Neyse sonra okuldan açılıyor konu diyor kız bende istanbulda okumayı düşünüyorum.işte gelirsem şurada kalırım şunda kalırım bunda kalırım bir sürü isim sayıyor.sevgilimde dalga geçmek amaçlı oldu olacak birde bende kal diyor.bu konuşmalar ilk ün oluor ertesi gün kız msj atmış cevap vermemiş benim ki ondan sonra ki gün yine msj atmış sevgilimde ben sedayı seviyorum.konuşmak istemiyorum seninle demiş tekrar.neyse kesiyolar konuşmayı.bana bu şekilde anlattı yeminde etti.Ben inandım ama hala içimde şüphe var.Neyse sonra kızı ararım istersen falan dedi aradı kızı.işte yazdıklarını gördüm kız arkadaşıma sen ne safsın öyle bir şey olabilir mi onlar dalgaydı falan dedi.kızda bende biliyorum falan dedi.işte sen kendine bir bak s**nın yanından bile geçemezsin mutlu ol demişsin çok mutluyuz yakında evlilik haberimizi alırsın falan.ben bunu s**ya kızdığım için yaptım falan dedi.konuşuken bende yanındaydım.kızda sevgilimin yanındayım ben zaten falan dedi.neyse bende benim eski erkek ark.şımı aradım söyledim bende sinrimden seninle konuştum diye.bu şekilde birbirimizi düşürdüğümüz kötü durumdan kurtardık.ben sevgilime yeni bir şans verdim.ama bu sefer son şans ve şüphede bile biticek çok iyi biliyor.facebookunu msnini herşeini verdi bana fatura özetinide inceledim.Bu konuda ne düşünüyorsunuz.Bide kız bana o msjı attı ben cevap veremedim altta kalmış gibi oldum.olayın üstünden 2-3 hafta geçti ama hala kıza birşeyler yazsam mı onu düşünüyorum.Sizler ne diyorsunuz bu duruma?

ya canım siz neyapmışsınız böle bırak okızı artık böle kızların Allah belasını versin.artık gerçekten unut geçmişi evet kafanı çok şey kurcalasada madem son şans vermişsiniz birbirinize iyi değerlendirin

İnan okurken daraldım sonunu bile getiremedim yazdığının...
Elbette derdindir çözüm arıyorsundur ama uzaklaşın şu sosyal paylaşım sitelerinden enazından hayatınızda bu kadar çok yer vermeyin. İki lafınızdan biri facebook her şey orası sayesinde oluşmuş orası sayesinde bitmiş orası arası olmuş falan filan..
Seninde hataların var misilleme ilişkilerde hiç yapılmaması gereken bir şey, küsünce hemen başkasını devreye sokmak falan sadece senin değerini düşürür karşı tarafa ve etrafına karşı. Sonucunda ne oldu bilmiyorum ama bence ayrılmış yollarınız artık her küsüşmede devreye 3. kişiler girmiş. Toparlasanız bile aranızda hep mevzu olacaktır hem sen hem o açısından.

kusura bakmayın ama hiçbir sağlıklı insan ikinizin yaptığı o davranışları yapmaz.. hepimiz hayatımızda yıkımlar yaşıyoruz.. ama elimize bıçak alıp saldırmıyoruz yahut üstümüzde sigara söndürmüyoruz.. bu yapılanları çok yadırgadım.. öfke kontrol için tedavi görmelisiniz.. ayrıca ben kızı haksız bulmuyorum.. senin erkek arkadaşın okey demese hiçbirşey bu denli ilerlemezdi.. kızın anlattıklarının doğru olduğuna inanıyorum.. erkek arkadaşın da gerçekler öğrenildi diye korkusundan kızı arayıp dalgaydı falan ayaklarına yatmış.. sizin bi sonunuz olmaz bence.. istediğiniz kadar sıfırdan başlayın en fazla uzatmaları oynarsınız.. benim kanaatim bu yöndedir.. araya bir seferinde bir heyecan girdiyse, erkek bir süre sonra yine heyecan ister...

çok olaylı bi ilişkiniz olmuş gerçekten.. bana da uzatmaları oynarsınız gibi geliyor..
yine de insan sevince hadi bi daha hadi bi daha diyor ama artık tutar dal kalmayınca keşke şans vermeseydim de diyor tabii..
ama tekrar barıştıysanız tertemiz bir sayfa açın bence. ben elimden geleni yaptım diyebilmeniz için ilerde(tabi kötü biterse). en azından içinizde ilerde bi pişmanlık kalmaması açısından derim ben
tabi bu süreçte o kızla muhattap asla olmayın sürekli erkek arkadaşınızı sıkıştırmayın denetleme işini gizliden yapsanız daha mantıklı olur..
ve ikinizde sinirlerinize hakim olun.. öfke-sinir çok gelip geçici fakat çookkk pişman edici özelliklere sahiplerdir..
mutluluklar ve başarılar..

ben yinede ilişkinizi sağlıklı görmyorum kim ne derse desin ben bu tarz olaylar yaşadığım bir ilişkiye devam etmezdim ayrıca erkek arkadaşınız daha ilk seferde eski sevgilisini eklemiş ve resimlerine baktım kötü oldm tarzında bişy yazmış ben zatn onu görsem isterse ateşe atlasın yne inanmazdım.Güven bir dafa gittiği zaman ilişkide seviyesizleşiyor.Nitekim o olayın sonrasında gelişen olaylarr gibi ne bileyim siz bilirsiniz yinede ama ben olsamm devam etmezdim en başından

İkinizin de sağlığı açısından iliskinizi bitirmeniz gerektiği düsüncesindeyim.. Daha sakin kisilerle daha sakin iliskilerde daha çok mutlu olursunuz bence siz ikiniz de hırçınsınız çnkü. Ayrıca sevgilinin gerçekten de diğer kızlara karsı birseyler hissediyormus gibi konustuğunu ' resimlerini gördüm kötü oldum ' msjını yakalayınca anlamıs olman gerekirdi :s Sevgilin hiç masum diil bence. Öyle msjlar gönderiyorsa hata onda.. O kızlara Sonradan ' ben ....... yı çok seviyorum ' diye msj göndermesi de bunu değistirmez ne yazık ki

Ben üzgünüm ama çok sağlıklı bir ilişki gibi gelmiyor doğrusu. Kendini iç sesini dinlemen gerek, bazen bu anlatılanlar yazılı olunca pek net olmuyor, en iyisin iyine sen bilirsin ama o kızla aralarında ne olduğunu ve gerçekten sevip sevmediğini anlamak gerek.

kendi düsen aglamaz derler cnm sevgilinin senden önceki hayatini neden bukadar sorun ediyorsun ki anlam veremedim. eski sevgilisine öyle yazmasi hic hos degil ama herkes hata yapar. seni cok sevdigini söylüyorsun.eger sende onu seviyorsan oturun karsilikli konusun ve bir karar alin iliskinizle ilgili.

Teşekkürler fikirleriniz için.Bu eski sevgili olayı ve o msj 2 buçuk sene öncesine dayanıyor.Daha sonra sevgilimden yana o kızla ilgili hiç bir yanlış görmedim sadece kız aralıklarla arada msj atıyordu.seni özlüyorum falan şeklinde ben kendisiyle muhattap oldum.Erkek arkadaşım hiç bir şekilde olumsuz bile cevap vermedi kendisine.En sonunda bıraktı peşimizi.Ben şuan ona takılmıorum zaten sevgilimin geçmişini çok taktım çok şey oldu evet ama şuan hepsi içinçok pişmanım kendime geldim ama bir anda geldim nasıl oldu anlamadım.Kendime geldim ama bunları öğrendim sonrasında çok üzüldüm.Artık okadar stresli sinirli hırçın birine dönüştüm ki çok yıprandım yıprattım.Normalde gerçekten çok yumuşak bir insanımdır.Kendisi suçlu olmasına rağmen bana trip atan bir arkadaşıma bile o suçlu diyip çekilmem kenara gerekirse zorla sarılır barışırım gerçekten ben kötü biri değilim.Bu zamanlarım diğer kötü zamanlarımada denk geldi 18 19 sene örmediğim babamla görüşmeye başladım.O kadar karışık ki bunlar özellikle yüzünü bile hatırlamadığım.Öyle kasıldım ki bundan buda beni çok etkiledi küçüklüğüm zaten zordu babam yüzünden sonra ortaya çıktı ve ...... Bunun etkiside çok fazlaydı.Doğru söylüyorsunuz psikolojimi çok etkiledi.Bende sevgiliminkini bozdum bu şekilde.İlişkimiz asla heyecanını yitirmedi ama.Şimdi herşeyi yoluna koyuyoruz ben bir daha yapmayacağına eminim ama ipleri tutuyorum.Okadar zorluydu ki gerçekten destek almaya başlıyorum bende.Bir anlık hatalardı.İki tarafta suçluydu.Artık ses yükseltemiyoruz bile.Bana hep beni senden ancak sen uzaklaştırabilirsin yoksa senden asla vazgeçmem derdi gerçektende öyle oldu bunu ben yaptım çünkü hiç kimsenin tahammül edemeyeceği kadar üstüne gittim sıktım onu.Hiç bize odaklanmadım.Onunda dediği gibi bunlarla uğraşmak yerine bizimle ilgilenmeliydim.Şimdi hayata çok farklı bir yerden bakıyorum gerçekten şimdilik çok güzel şükürler olsun.

düzelmenize çok sevindim canım. bende yengec burcuyum ve ben de erkek arkadasımla benzer bir şey yaşadım( kendimize zarar verme yoktu tabi bizde). o... nun biri bizimkini aramıstı. sonrada kendi kendine gelin güvey olmustu. hani olay anında erkek arkadasımın yanında olmasam inancam kıza. o kadar inandırıcı konusuyor o... ama yine de erkek arkadasıma cok kızdım. neden yüz veriyorsun diye. şu an iyiyz ama zaman zaman aklıma geliyor, çok kızıyorum içten içe.

Başıma ne geliyorsa bu burçtan geliyor bir insan bu kadar mı burcunun özelliklerini taşır.Benim olayda biraz kızın kendi kendine gelin güvey olması daha doğrusu abartması (ben kendimi tutamayıp küfür edince) ama tabi sevgilimde suç çok oda bunun farkında.Birde kızda psikolojik sorunlarda varmış ciddi anlamda 2 annesi 2 babası öyle bir şeyler.Ben konuştuğumda ağzını bile açamadı sonra bastım o.....yu bu sefer msj atmış.Ya aslında ben kendime arar boyutuna nasl getirdim bilmiyor.Yaşananlar diğer sorunlar herşey birikti çok güçsüz hassas bir yapımda olunca yaptım gereksiz şeyler.çok teşekkür ederim sanada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…