Lütfen en işe yaradığını düşündüğünüz yöntem?

laisee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2011
11
0
benim gerçekten göğüslerimle başım belada.18 yaşındayım.göğüslerim 95 bedenler ve kilom 54. belim desen oldukça zayıf. ama sırf göğüslerim yüzünden ne istediğim elbiseleri giyebiliyorum ne bir kazak. hiç bir sporu dahi yapamıyorum çünkü hoplayıp duruyorlar küçük düşüyorum arkadaşlarımın yanında. çok rahatsız ediciler ki birde boyun ağrısı yapıyorlar.ayrıca havalarında ısınmasıyla iyice terleyip kötü de kokmaya başladılar. lütfen deneyip başarıya ulaştığını bir şeyler söyleyin?

mrb laisee bakıyorum tüm başlıklara cevap atmışsın baya sıkıntılısın anlaşılan.
boyun varsa uygun çamaşırla ciddi ölçüde küçük gösterebilirsin, tecrübemle sabit :KK1:
terleme için de bebek pudraları deneyebilirisn allah kolaylık versin

mrb laisee bakıyorum tüm başlıklara cevap atmışsın baya sıkıntılısın anlaşılan.
boyun varsa uygun çamaşırla ciddi ölçüde küçük gösterebilirsin, tecrübemle sabit :KK1:
terleme için de bebek pudraları deneyebilirisn allah kolaylık versin

evet sıkıntım çok :) boyum kısa malesef o yüzden küçülmeden sorunum çözülmeyecek :) ama teşkkürler =)

1 60 varsa idare edebilirsin, çünkü kilon öyle çok zayıf gösterekcek kadar abes değil?

benim gerçekten göğüslerimle başım belada.18 yaşındayım.göğüslerim 95 bedenler ve kilom 54. belim desen oldukça zayıf. ama sırf göğüslerim yüzünden ne istediğim elbiseleri giyebiliyorum ne bir kazak. hiç bir sporu dahi yapamıyorum çünkü hoplayıp duruyorlar küçük düşüyorum arkadaşlarımın yanında. çok rahatsız ediciler ki birde boyun ağrısı yapıyorlar.ayrıca havalarında ısınmasıyla iyice terleyip kötü de kokmaya başladılar. lütfen deneyip başarıya ulaştığını bir şeyler söyleyin?

cnm ya aynı dert bendede var 50 kiloyum boyumda1.70 ama 90-95 kullanıyorum.ya ben ne giysem kendime yakıştıramıyorum.sende zayıfmışsın cnm acaba kilo versem küçülürlermi ?bende 17 yaşındayım:KK43:

Son düzenleme:

Canim senin tek yapman gereken gogus kucultme ameliyatini kime yaptiracagina karar vermek cok beklemissin bile. Ben dr.alper tuncel i oneririm 2 sene evvel ben de toparlattim kendinden cok memnun kaldim. Biran evvel arastirmaya basla derim.

Hayııııııııııırrrrrrrrrrr!!!! Bana ver azcık göğüslerinden ya hayır olamaz böyle bir adalet! Tövbe yarabbim. :KK31::KK31:

Gel vereyiim sana aynı dert bende de var valla, streç tak, eğzersiz yap göğüse yönelik..

ilk defa bu konulara bakıyorum biz büyütmek için neler çekiyoruz siz de küçültmek için çırpınıyoruz. 27 yaşındayım tahta gibiyim ne vardı bi kısmı bizim olsaydı:)

X