Lütfen dua da bana yardımcı olun

duaihtiyac

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2023
1
1
22
Şimdi çok uzun yazmak istemiyorum
Kısaca ben zayıf bir çocukluk geçirdim sonrasında ameliyat oldum ve çok fazla kilo aldım ama gerçekten aşırı fazla
Ne kadar diyet spor yapsam veremiyorum hacamata başladım şimdi vücudumda ki ilaçların temizlenmesi için
Dua konusunda da herşeyi denedim bir sürü hatimler 41 lik tesbih namazı fetih suresi usulü
Hepsinde durumum daha kötü oldu lütfen bana dua eder misiniz psikolojim bozulmuş durumda

Ederim canım ediyorum Allah'ım sağlıkla kilo vermeni nasip etsin bende kilo vermeye çalıyorum şeker guatr var bebeğim yok dokuz yıldır instagramda numeroloji sayfaları var ona bakabilirsin nete yazdığımda fatiha ve ihlas suresini okumuştum üzülme sevdiğin şeyleri yapmaya çalış yalnız değilsin sarılıyorum kocaman sana

Şimdi çok uzun yazmak istemiyorum
Kısaca ben zayıf bir çocukluk geçirdim sonrasında ameliyat oldum ve çok fazla kilo aldım ama gerçekten aşırı fazla
Ne kadar diyet spor yapsam veremiyorum hacamata başladım şimdi vücudumda ki ilaçların temizlenmesi için
Dua konusunda da herşeyi denedim bir sürü hatimler 41 lik tesbih namazı fetih suresi usulü
Hepsinde durumum daha kötü oldu lütfen bana dua eder misiniz psikolojim bozulmuş durumda
Selamlar. Zayıf olmanıza, sonrasında ameliyat olmanıza ve kilo almanıza sebep olan duygunuzu tespit edip nötr hale getirirseniz kilolarınıZda normal seviyeye gelir inşallah.

X