Lütfen dönüp bir bakın...

BinbirRenk

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
3.972
943
Belki bunu yazdığım için bölüm yöneticileri kızacaklar ama ne zamandır canımı sıktığı için hiç olmazsa birkaç gün sayfada kalmasını rica ediyorum.

Diyet-soru cevap bölümü daha önce yoktu veya benim dikkatimi çekmemişti. İyi olmuş açılmış ve fikir alışverişi oluyor, bilenler deneyimli arkadaşlar soranlara yardımcı olmaya çalışıyor.

Dikkatimi çekiyor ne zamandır. Soru soruyorsunuz, tamam güzel de çoğunuz geçip gidiyorsunuz bir daha dönüp bakmıyorsunuz. İnsanlar size zaman ayırıyor, düşüncelerini paylaşıyor, emek veriyor. Dönüp bir bakın Allahınızı severseniz. Baktıysanız da bir işaret verin. Ya bir cevap verin bir zahmet, ya da 1 sn. nizi ayırın beğeni yapın. Beğenmediyseniz de onu söyleyin.

Hiçbir hareket olmayınca insanlar cevap vermekten soğuyor. Cevap alamayınca da diyorsunuz ki cevap veren yok muuuuuuuuu? Bu herkes için geçerli değil tabii ki ama cevap verenler de var. Örn: Ben 10 kişiye cevap verdiysem 2 kişiden karşılık geldi.

İnsanlar size zaman ayırıyorsa lütfen siz de saygı gösterip bir tepki verin ki sorduklarınıza her zaman cevap alabilesiniz.

Herkese mutlu, sağlıklı günler diliyorum.

aslında burada çok açık bir mesaj da var.günlük hayatlarında diyet ve spora da aynı mantıkla yaklaştıkları için kilo veremiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…