Lütfen cevaplayın

atteda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
23
0
39
benim eşimde azosperm sorunu var.biz kromozom analizide baktırdık azfb bölgesine ait sy127,sy164 ve rbml alellerinde mikrodelesyon saptandı.bu durumda mikro tese ile sperm bulunabilirmi.bazı okudugum yerlerde tesede de sperm bulunamaz diye yazıyor acba bu dogrumu biz 1 aya kadar tedaviye başlamayı düşünüyoruz.bu konuda lütfen bilgi verirmisiniz.teşekkürler.

hocam size bir sorum olacak kök hücre aşamalrını cok merak ediyorum acaba şu anda hangi konuma geldigini acıklarmısınız

merhaba atteda;

Kromozom analizlerinde bahsettiğiniz türde bulgular olduğunda, bu bulguların olmadığı azoospermi olgularına göre biraz daha düşük bir şans öngörülebilir. Ancak, buna rağmen asla tedavinizden vazgeçmemenizi öneririm. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

yinede şansımız varsa güzel........teşekkürler..............

hocam size bir sorum olacak kök hücre aşamalrını cok merak ediyorum acaba şu anda hangi konuma geldigini acıklarmısınız

Merhaba umutolsun,

Kök hücre çalışmaları şu an için halen araştırma aşamasındadır. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…