lütfen cevap

sxixlayahasret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
49
2
kızlar geçen seferde yazmıştım ben 26 mart ta bebeğim 3 haftalıkken düşük yapmıştım
bu ayın 27 sindede kahverengi akıntım geldi ama sürekli değil ara ara acaba diyorum hamileyimde tekrar mı düşük yaşıyorum yoksa adet mi olucam ama ben adet olucağım zaman hiç önceden kahverengi akıntım gelmezdi test yapsam şimdi sonuç verirmi cevaplarınızı bekliyorum....:)

bence testin sonucunu hemen alamazsın..ama hastaneye gidip de kan tahlili yaptırırsan gebelik için o zaman olabilir...kahverengi leke genelde düşük işareti değildir belki adet görecek olabilirsin bu başka zaman olmuyordu diye şimdi de olmayacak diye bir kayıt yok..her adet kanaması farklılıklar gösterebilir...

canım belki düşük yaptığın için hormanel bir değişimdir bu doktorunun telefonu falan yokmu arasan sorsan. Ama genelde adet olduğum zamanlarda benden de böyle akıntılar geliyordu

bence düşükle alakalı canım. bende mart ayının başında düşük yaptım.kürtaja gerek kalmadı, kendiliğinden düştü. düşükten sonra 2 kez kontrole gitmiştim parça falan varmı diye, temiz çıkmıştı. bu ay ilk adetimi gördüm. normal adetten farklı oluyor. kahverengi çamurumsu gibi kanama da oldu, sonra normal kırmızı kan geldi. küçük küçük pıhtılarda geldi hatta bende senin gibi aca gebelik var da yine düşük mü yapıyorum dedim ama doktorum endişelenecek birşey olmadığını düşükten sonra normal bir durum olduğunu söyledi.

en mantıklısı doktoruna danışman.Biz ne desek boş canım şimdi gidemiyosan test al yinede belki belli olur ... ama en kısa zamanda doktora git ihmal etme sakın ...

X