Lekeler, Çiller Lutfen cevap

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Merarcel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
1
1
27
Lazer ile vajina beyazlatma hangi bolumde yapilir ve oncesinde yapilmasi gerkenler nelerdir randevu alip ilk gorusmede yapiliyormu ?

Estetik cerrahına yaptırdım ben. Kadın Doğum uzmanları da yapıyor. Randevu alıp ön muayene yaptırdığım gün işlem yapıldı bana. Öncesinde herhangi birşey yapmıyorsunuz. Genital bölge temizliğinizi yapmanız yeterli. Makat bölgesi ile birlikte yapıldı benim. Hiç acı Yok, sonrasında da hiç yan etki olmadı (yanma kaşıntı vs..gibi) İşlem sonrası ilk bir ay hiçbir değişim olmadı bende. Bir ay geçtikten sonra başlıyor etkisi. Şimdi bir buçuk ay oldu ve sonuç mükemmel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Estetik cerrahına yaptırdım ben. Kadın Doğum uzmanları da yapıyor. Randevu alıp ön muayene yaptırdığım gün işlem yapıldı bana. Öncesinde herhangi birşey yapmıyorsunuz. Genital bölge temizliğinizi yapmanız yeterli. Makat bölgesi ile birlikte yapıldı benim. Hiç acı Yok, sonrasında da hiç yan etki olmadı (yanma kaşıntı vs..gibi) İşlem sonrası ilk bir ay hiçbir değişim olmadı bende. Bir ay geçtikten sonra başlıyor etkisi. Şimdi bir buçuk ay oldu ve sonuç mükemmel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

dr kimdi, ne kadara yaptırdınız ?

Ben de makat bölgesiyle birlikte düşünüyorum.Eğer Ankara da yaşıyorsanız kime yaptırdığınızı öğrenebilir miyim? Bir de acaba esmer misiniz beyaz tenli misiniz?Esmerlerin teni daha sağlıklı beyazlar da kızarıklık olabilir diyorlar,ben beyazım ve çok hassas bir cildim var

X