lütfen cevap yazın

hanunum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
65
1
kızlar morelım cok kotu.esımlecok tartısıyoruz hep sesını yukseltmeye basladı.dun kayınvalıdemlerde bana herkesın ıcınde sesını yukselttı.bende tartıstım sımdı kusus.ona ceza vermek ıstıyorum.normalde esım benı herseyın üzerınde tutar cok deger verır ve cok sevıyor bılıyorum.am noluyosa cabuk tepkı verıyor.ayrı yattık dun.napıcam ya .....benım ıcın kardesını karsısına almıstı haakkımda konusuyo dıye.yanı kımsede doldurusa getıremez .bı turlu mutlu olamıyorum sureklı dıdısıyoruz napıyım ya bence hıc konusmıymsenağlama

yaa neden birileri varken hep tartışılır anlamıyorum.benimde ilk zamanlr öleydi.sonra eşimle konuşa konuşa aştık bu durumu.sende eşinle konuşmayı dene.baktın olmuyor toplum içinde çok fazla eşinle konuşmamaya bak belki o zaman anlar.fazla muhatap olma eşinle.sen ona ne kadar cevap verirsen o kadar uzar gider tartışmalarınız.

ona ceza vermek düşüncen çok saçma geldi .senin için bir takım şeyleri göze almış adamı bir olay oldu die cezalandırmaman gerekir die düşünüyorum yuvayı dişi kuş yapar die bir laf var
bence eşine elinden geldiği kadar iyi davran hiç birşey olmamaış gibi
konuşmaya çalış eminim oda konuşacaktır.yüksek sesle değil sakin olmak şartı
önceliğiniz olsun.en güzel davranışın eşine karşı bu olur die düşünüyorum...her evlilikte olur ayrıca ses yükselmeleri .koyvermemek önemli olan...

sizi başkalarının yanında rencide ettiği için kırgınlığınızı belli edin, bir süre konuşmayın fakat yatak ayırmayın kesinlikle...
Birden nedne sesini yükseltiyor yani durup duruken bağırmıyordur herhalde bir başlangıcı olmalı..

kızlar morelım cok kotu.esımlecok tartısıyoruz hep sesını yukseltmeye basladı.dun kayınvalıdemlerde bana herkesın ıcınde sesını yukselttı.bende tartıstım sımdı kusus.ona ceza vermek ıstıyorum.normalde esım benı herseyın üzerınde tutar cok deger verır ve cok sevıyor bılıyorum.am noluyosa cabuk tepkı verıyor.ayrı yattık dun.napıcam ya .....benım ıcın kardesını karsısına almıstı haakkımda konusuyo dıye.yanı kımsede doldurusa getıremez .bı turlu mutlu olamıyorum sureklı dıdısıyoruz napıyım ya bence hıc konusmıymsenağlama
a.s. canım bence bu kadar üzme kendini bak kendin diyorsun hiç böyle yapmazdı diye belki bazı sorunları falan vardır son zamanlarda strese girmiştim bence akşamlayin onu karşına al ve güzelcene sakin sakin konuş sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalış evlilik bu herşey oluyor bende sabahleyin eşimle bir hiç uğruna tartıştım ve bizde dargınız ben azsonra arayıp konuşmayı düşünüyorum ama bence öncelikle bizler sakin olmalıyız vede sorunu çözmeliyiz çünkü erkeklere kalsa onlar suçluda olsalar hep haklılardır(yani benim eşim öğle) canım sakın yalnış anlama sen altta kal demiyorum ama bir taraftan bir tarafın sakin olması gerekir diye düşünüyorum bence eşine son zamanlarda neden böyle sesini fazlasıyla yükselttiğini sor vede seni ne kadar kırdığını anlat ona bence oda üzgündür herşey eskisinden güzel olur inşallah canım :nazar:

vardır canını sıkan birşey bir olay arada sırada böyle bu gibi zamanlar oluyor bence sabırlı olmalısınz tamam deyip geçin sıkıntısı geçince anlar zaten haksızlık yaptığını malesef her zaman istediğimiz gibi gitmiyor hayat inişlerimiz ve çıkışlarımız var önemli olan sabırlı olup mücadele edebilmek galiba başkada yapacak birseyimiz yok..........

sımdı konusıym desem ben haklıyım der her zamankı gıbı.ya ortada buyuk bısey yok ama tartısıyoruz ıste.oyle hayt huyt dıye bagırmıyo.ama sakın deyıl.sessız konus dıyorum ben bagırmıyorum dıyo.kendısı sınırlı bı adam mıs bıde bunu ogren mıs.ben senın kocanım deyıp duruyo.tabı bende az degılım

Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum konunuzu...
oradan devam edelim lütfen...
sevgiler...

neden hayatı birbirinize kolaylaştıracağınıza zorlaştırmaya çalışıyorsunuz ki?

sımdı konusıym desem ben haklıyım der her zamankı gıbı.ya ortada buyuk bısey yok ama tartısıyoruz ıste.oyle hayt huyt dıye bagırmıyo.ama sakın deyıl.sessız konus dıyorum ben bagırmıyorum dıyo.kendısı sınırlı bı adam mıs bıde bunu ogren mıs.ben senın kocanım deyıp duruyo.tabı bende az degılım

hanunum üzülme bence her evlilikte zaman zaman oluyo eşini karşına al konuş seninle daha sakin konuşmasını iste bak ne güsel yazmışın bende az diilim diye :dance:biz kadınlarda bazen büyütmeye bayılırıs böle şeyleri hiç kafana takma düselir benim eşimde bişey olduu zaman ben haklıyım der bende he oldu der geçerim yani erkeklerin geneli öle sanırım:roflol:ama herşeye rağmen onlar bizim biricik eşlerimiz yinede kıyamayıs onlara bak eşinde ne güsel senin arkandaymış gönlünü al benceyerimseniben

geçiş dönemidir canım üzülme
arada benimkine de gelir.çok agresifleşirkötükedihüso
bir susarım iki susarım üçüncü dee:tomato:Çok üzgünüm çoook
sonra kendine gelir,özür diler:asigim:
barışırııızzzz.arada olmuyor değil.takma kafayaaa:nazar:

canım benim her zaman onlardan incelik bekliyoruz belki canı sıkkınmıstır bir anlık bagırıvermiştir bende eşimle tARTISTIGIMIZDA istemeden de olsa sesimi yükseltiyorum sanırım onunkinden fazla cıkıyorr:sm_cool: o bagırdıgında susacaksın ki kendi kendini yesin kahrolsun sonra hatasını anlar zaten ama ayrı yatmayın derima.s. canım

başkalarını yanında tartışmayın
ben çok tartıştım ve çok acısını çektim
bir alışınca hep devamı geliyo
öyel düşünür çok üzülürdüm
sonra sakin kalmaıy öğrendim tepki vermemeyi öğrendim şimdi çok çok mutluym çok şükür ve kavgaya başlaadan kıvırıyoruz ikimzide gülüyoruz güldürüyoruz
bence sakın kalmayı dene
o bağırsın bırak sen sius
erkekler bir yapıyo 2 yapıyo 3.de bakıyo sus pus biri var bağırmaktan vaz geçiyolar
tabi eşinlede konuşmalı ve rahatsız olduğunu belirtmelisin canım
ayrıca eşinin bir sıkıntısı olabilir erkekler pek konuşmuyolar kendi içlerinde çözmeye çalışıyolar herşeyi

bende daha olgun olabılırdım belkı ama gorumcemle aramız lımonı hanı su arkamdan konusanla..esımde konusmuyor bana haksızlık yaptı dıye.ıste onların yanında kızınca cok kııldım.

X