lütfen cevap yazin

zeyno-23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
59
0
40
mrb hanimlar benim size ufak bir sorum oucak.benim son adetim 30 agustos va ben bu ay hap kullanmadim benim adetim 8 gün oldu ben esimle iliskiye ayin 13 ve 14 de girdim.ve ben ogünlerde cok kasiklarim agriyordu ayni adet olacakmisim gibi acabs yumurtlama olmusmudur bir cavap verirseniz sevinirima.s.

mrh zeyno23seninle adet dönemimiz aynı bende cok merak ediyorum bu ay tuttumu diye benim yumurlamaya dair hic bir belirtim yoktu ALLAH büyüktür sabredip bekliyecez insallah ALLAH gönlüne göre verir:1hug:

evet ama en iyisi otomatik hesaplayıcılar var onu kullan ben de hep tuttu 30 ağustosta bitti ise 9-10 adet oldun bence yumurtlama akıntına bak yapışkanlaşmaya başlamış mı en öenli belirti akıntı şu yumurta beyazı şeffaf ve yapışkan olan

canım adet bitiminden sonra sayarsan 12 kinci gün falan yumurtlama oluyor normalde,sen 13 ve 14 üncü günlerde ilşki olduğunu söylüyorsun hamilelik olabilir,bence en iyisi bi doktora görünmen.

cok tesekkür ederim hanimlar
ama biraz daha beklelmem gerek sanirim.ekim ayina kadar sanirim.bakalim hayirlisi

X