Lutfen cevap yazın kafayi yemek üzereyim 😞

ayoyamoannesi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
170
8
25
Merhaba arkadaşlar lütfen bilgisi olan cevap yazsın mhrs ye girdim.direk karşıma bu sayfa çıktı 6ay önce hemotoloji bölümüne gittim doktor gerekli tetkikler yaptı birseyin yok tahlil temiz dedi gidebilirsiniz dedi ama bu sayfa neden karşıma çıktı burda ne demek istiyor ben anlamadım panik atagim tuttu çok kötü oldum lütfen birsey yazın kötü birsey mi

Eklentiler

• Screenshot_20230116-003502_CDAS.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 196
Hematoloji direkt randevu alabileceğiniz bir bölüm değil. Önce ilgili ana poliklinikten takipli hasta kaydı açtırıyorsunuz, sizi hematolojiye öyle alıyorlar. Sizin kaydınız tahlilleriniz temiz olsa dahi orada belli bir süre kalıyor. Eğer sürekli devam etmesi gereken hastaysanız uzatın demiş. Değilsiniz. Dolayısıyla görmezden gelebilirsiniz

Ben direk 182 yi arayıp hemotoloji ye direk randavu aldım ben ilk defa böyle birsey gördüm oda kafama soru işareti oluşturdu panik oldum

Ben direk 182 yi arayıp hemotoloji ye direk randavu aldım ben ilk defa böyle birsey gördüm oda kafama soru işareti oluşturdu panik oldum
Arayınca alınıyor demek ki ama mhrs'de alınmıyor.

Beni sisteme kaydetmeleri lazım. Sizi kaydettikleri için sistemden çıkarma süreniz gelmiş onun uyarısını vermiş

Arayınca alınıyor demek ki ama mhrs'de alınmıyor. Eki Görüntüle 3192556

Beni sisteme kaydetmeleri lazım. Sizi kaydettikleri için sistemden çıkarma süreniz gelmiş onun uyarısını vermiş
Yaa kusura bakmayın sizide sıktım birsey daha sorucam bni niye sisteme kaybetmişler ki madem sonuçlar temiz çıkmışsa acaba doktorun gözünde mi kaçmış

Yaa kusura bakmayın sizide sıktım birsey daha sorucam bni niye sisteme kaybetmişler ki madem sonuçlar temiz çıkmışsa acaba doktorun gözünde mi kaçmış
Sisteme kaydetmeden randevu veremezler çünkü 182 kaydedip veriyor muhtemelen. Mesela annemin nefroloji bölümüne gitmesi gerekiyor öncesinde dahiliyeden randevu alıyoruz söylüyoruz o sisteme kaydediyor. O zaman öyleydi yani şimdi 182'den direkt kaydettirip alınıyordur, aranınca sizi sisteme kaydetmişlerdir yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…